M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Radek przekupi Szymka. Podła zagrywka kochanka Izy - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-09-22 8:29

W 1744 odcinku "M jak miłość" manipulant Radek (Philippe Tłokiński) znajdzie sposób, żeby Szymek (Staś Szczypiński) go polubił, przestał nazywać zdrajcą, który rozbił jego rodzinę, odebrał Marcinowi (Mikołaj Roznerski) Izę (Adriana Kalska)! Kochanek Izy nie pokazał jeszcze do czego jest zdolny, ale przecież zdobył ją podstępem, a dobro dzieci Chodakowskich nie ma dla niego żadnego znaczenia. Podczas rodzinnego spotkania w 1744 odcinku "M jak miłość" przebiegły Radek podejdzie Szymka, przekupi 8-latka, żeby ten nie zobaczył w nim wroga, ale przyjaciela. To będzie wyjątkowo wstrętna zagrywka kosztem syna Marcina. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1744 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Nieobliczalny Radek w 1744 odcinku "M jak miłość" udowodni, że jest zdolny do wszystkiego, żeby Iza z nim została, żeby w jej oczach jawił się nie jako sprytny kombinator, który zdobył jej miłość podstępem, ale idealny partner, z którym wychowa dzieci Marcina! Nie dość, że podczas kolejnej wizyty u męża Iza pojawi się z kochankiem, to jeszcze z Radkiem zabierze Marcinowi dzieci i pojadą razem do Gródka.

Ale wcześniej zdradziecka Iza w 1744 odcinku "M jak miłość" przekona Marcina, żeby pomógł jej zmienić stosunek Szymka i Mai (Laura Jankowska) do Radka. Dzieci Chodakowskich są mądrzejsze i widzą znaczne więcej niż mogłoby się wydawać. Nie bez powodu Szymek tak nienawidzi Radka, nazywa go zdrajcą. Ale zaślepiona toksyczną miłością Iza nie dostrzega tego, że Radek cały czas bawi się jej uczuciami, toczy wobec niej własną grę.

Celem podstępnej zagrywki Radka w 1744 odcinku "M jak miłość" stanie się także Szymek. Podczas rodzinnego spotkania z Marcinem i dziećmi w pizzerii kochanek Izy nie będzie wiedział jak przekonać do siebie 8-latka, ale idealny sposób podsunie mu sam Chodakowski. Bo to właśnie Marcin, który zauważy, że dzieci czują się nieswojo w obecności Radka, nie chcą nawet z nim rozmawiać zagada rywala. - A ty podobno interesujesz się ligą piłkarską? W ten weekend jest chyba koniec sezonu?

- Tato, dopiero za dwa tygodnie! - włączy się Szymek, a Marcin z wymuszonym uśmiechem zwróci się do syna: - Naprawdę, niemożliwe! W tym momencie w 1744 odcinku "M jak miłość" okazję wykorzysta przebiegły Radek. - Przepraszam, Szymek ma rację. Mam bilety na mecze ostatniej kolejki...

- Serio? - zainteresuje się chłopiec, więc kochanek Izy pochwali się, że też był piłkarzem. - Kiedyś nawet sam trochę kopałem. Ale nic wielkiego. Amatorska drużyna, na uniwerku. Grałem w obronie...

- Fajnie, ja bym wolał być bramkarzem... - odpowie Szymek. Na reakcję Radka w 1744 odcinku "M jak miłość" nie trzeba będzie długo czekać. Z błyskiem w oku, uśmiechając się do Izy odpowie tylko dwa słowami "też fajnie". Nie będzie nawet wiedział jak dalej rozmawiać z Szymkiem. Ale to wystarczy, żeby Iza spojrzała na Radka jeszcze czulej, dostrzega w nim mężczyznę, który pomoże jej wychować dzieci po rozwodzie z Marcinem. To tylko kwestia czasu aż zrozumie jak wielki błąd popełniła.

M jak miłość. Marcin przy Kamie zapomni o Izie. Zakocha się w nim też jej siostra
Listen on Spreaker.
Najnowsze