M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Iza i Radek zabiorą Marcinowi dzieci! Jeszcze będzie go bezczelnie przepraszać - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-09-21 8:43

W 1744 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Radek (Philippe Tłokiński) już jako para, która nie musi się ukrywać, przyjadą do Marcina (Mikołaj Roznerski) po dzieci, żeby zabrać Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska) do Gródka! W głowie się nie mieści, że pod wpływem kochanka Iza zdecyduje się na kolejny bezmyślny ruch, który przysporzy dzieciom tyle cierpienia. A do tego niewierna żona Marcina w 1744 odcinku "M jak miłość" będzie go przepraszać i prosić, żeby ustąpił Radkowi miejsca, skoro teraz z nim ma wychowywać ich dzieci. Brzmi niedorzecznie, ale niezrównoważona psychicznie Iza posunie się coraz dalej w swoim szaleństwie. Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Bezczelność Izy wobec Marcina w 1744 odcinku "M jak miłość" przekroczy wszelkie granice! Niby po odejściu od męża, rozbiciu rodziny Iza cały czas deklaruje, że dobro dzieci jest dla niej najważniejsze, ale do głowy jej nie przyjdzie, że Szymek i Maja wcale nie chcą mieć innej rodziny, nie chcą, żeby Radek był blisko nich. Kochanek matki zawsze będzie dla dzieci wrogiem, który odebrał ich tacie ukochaną.

Jako weekendowa matka Iza w 1744 odcinku "M jak miłość" wpadnie na najgłupszy z możliwych pomysłów. Przyjedzie po dzieci do Marcina z kochankiem i jeszcze będzie się niedorzecznie tłumaczyć przed mężem, którego zdradzała i okłamywała całymi tygodniami. - Marcin, przepraszam cię jeszcze raz za to całe zamieszanie. Musiałam poczekać na lawetę, a później odstawić samochód do warsztatu - wyjaśni Iza, gdy Szymek i Maja padną w jej ramiona, nie mogąc się doczekać czasu spędzonego z mamą.

- To czym przyjechałaś?  - zapyta dociekliwie Chodakowski, nie spodziewając się tego, co usłyszy. - Radek mnie przywiózł. Czeka na dole...

Dzieci Izy i Marcina nie będą chciały być z nią dopóki ma Radka

To wystarczy, żeby Szymek w 1744 odcinku "M jak miłość" wpadł we wściekłość. - Jak Radek tam jest, to ja nie jadę!- Szymek, zaczekaj... Chciałeś bardzo jechać na weekend... - Marcin spróbuje uspokoić syna, a Iza wycofa się, jakby nie interesowało ją co czuje Szymek. - Ale nie z nim! - krzyknie 8-latek i razem z Mają zamknie się w swoim pokoju.

Na twarzy Izy w 1744 odcinku "M jak miłość" pojawi się grymas niezadowolenia i poczucia winy, że to ona doprowadziła do tej sytuacji. Zamiast jednak popędzić Radka, zająć się dziećmi, żeby wiedziały, że nie będą musiały spędzać czasu z jej kochaniem, Iza wpadnie na pomysł jak zbliżyć Szymka i Maję do swojego nowego wybranka. I bezczelnie poprosi Marcina, by udawał przed dziećmi, że dogaduje się z Radkiem, a może nawet lubi.

Szokująca prośba Izy do Marcina i rodzinny obiad z Radkiem

- Przepraszam... Wiem, że nie powinnam cię o to prosić, ale może gdyby dzieci zobaczyły, że akceptujesz Radka w jakiś sposób, to może byłoby im łatwiej... Proszę...

W finale Marcin w 1744 odcinku "M jak miłość" poświęci się dla dzieci, pójdzie z Izą, Radkiem, Szymkiem i Mają na rodzinny obiad. Kiedy jednak Chodakowski zostanie z kochankiem Izy sam na sam zacznie go straszyć, żeby nie przyszło mu do głowy skrzywdzić jego dzieci.

M jak miłość. Marcin przy Kamie zapomni o Izie. Zakocha się w nim też jej siostra
Listen on Spreaker.
Najnowsze