M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1747: Ewa Kalinowska wybaczy Danielowi! Zemsta ojca zmałej Zosi już się dokona?

2023-10-03 21:44

W 1747 odcinku "M jak miłość" Ewa (Anna Kerth) zdecyduje się zaufać Danielowi (Paweł Prokopczuk)! Co więcej, Kalinowska będzie gotowa wybaczyć Goryczkowskiemu ostatnie nękanie i planowanie jej morderstwa, gdyż zda sobie sprawę, że ojciec zmarłej Zosi miał prawo ją nienawidzić i żądać zemsty. Jednak po osobistej spowiedzi, lekarka w 1747 odcinku "M jak miłość" uzna, że sprawa jest zamknięta i zrezygnuje z policyjnej ochrony. Ale czy Danielowi będzie przyświecać podobna myśl? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1747 - poniedziałek, 9.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1747 odcinku "M jak miłość" Ewa już dojdzie do siebie po konfrontacji z Danielem. Zdradzamy, że pod wpływem matki Mai, Jadwigi (Mirosława Maludzińska), Gorczykowski zdecyduje się spełnić swoje przeznaczenie i ostatecznie rozprawić się z bolesną przeszłością, która nie pozwala mu normalnie funkcjonować. Dlatego sąsiad Mostowiaków zjawi się w domu Kalinowskiej i choć Łaniewska przejrzy jego zamiary i zaalarmuje o wszystkim Rogowską (Małgorzata Pieńkowska), to przyjaciółkom nie uda się go powstrzymać. Tyle tylko, że w 1747 odcinku "M jak miłość" Daniel nie będzie w stanie zamordować Ewy, a po jej osobistej spowiedzi zdecyduje się jej odpuścić. Gorczykowski wyjdzie, a Kalinowskiej nawet włos z głowy nie spadnie!

W 1747 odcinku "M jak miłość" lekarka uzna, że to rozwiązuje sprawę i postanowi zaufać Danielowi. Tym bardziej, że wcześniej zrobi to sama Maja, gdyż doskonale zda sobie sprawę, iż nie jest on złym człowiekiem, a jedynie samotnym i bardzo nieszczęśliwym. I nawet wbrew ostrzeżeniom Marysi na nowo postanowi się do niego zbliżyć podobnie jak Ewa. W 1747 odcinku "M jak miłość" Kalinowska będzie gotowa wybaczyć Danielowi, że w ostatnim czasie zamienił jej w życie w koszmar, gdyż zda sobie sprawę, iż sobie na to zasłużyła, a ojciec zmarłej Zosi miał do tego prawo. Ale na tym nie poprzestanie!

W 1747 odcinku "M jak miłość" Kalinowska zjawi się na komisariacie policji i przyzna Staszkowi (Sławomir Holland), że sprawa nękania została już rozwiązana. Oczywiście, lekarka nie zdradzi tożsamości swojego prześladowcy, ale zapewni Popławskiego, że z jego strony już nic jej nie grozi na dowód czego zrezygnuje z policyjnej ochrony. Wówczas Ewa będzie przekonana, że to już koniec tej historii, ale czy Daniel w 1747 odcinku "M jak miłość" będzie miał podobne odczucia? Czy Gorczykowski faktycznie pogodzi się ze śmiercią córki i na dobre odpuści lekarce, która się do tego przyczyniła? Przekonamy się już niebawem!

M jak miłość odcinek 1743 ZWIASTUN. Ola zniszczy ślub Jagody i Tadeusza? Daniel zaatakuje Ewę!
Najnowsze