M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Iza i Radek zrobią z Marcina głupiego. Znów namieszają kosztem Chodakowskiego - ZDJĘCIA

2023-09-26 20:45

W 1744 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Radek (Philippe Tłokiński) zrobią z Marcina (Mikołaj Roznerski) głupca. Chodakowska z kochankiem tak zmanipulują detektywa, że nagle wyląduje z nimi na wspólnym obiedzie, gdzie będzie zmuszony robić dobrą minę do złej gry. Iza wmówi mężowi, że to przecież dla dobra dzieci. Dla Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska) w 1744 odcinku "M jak miłość" odegra się prawdziwa szopka. Szkoda tylko, że Iza z Radkiem nie pomyślą o uczuciach Marcina.

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1744 odcinku "M jak miłość" Iza i Radek zrobią z Marcina głupca. To Chodakowska zdradziła męża, to ona stała się odpowiedzialna za rozpad małżeństwa i to przez nią skończyła się wielka miłość. Kobieta odnalazła się w ramionach Radka, który też nie zauważy niczego dziwnego w tym, żeby wspólnie udawać szczęśliwą rodzinkę. Szkoda tylko, że to detektyw został "na lodzie" i musi patrzeć jak żona zabawia się z kochankiem. Niemniej jednak, nie będzie w stanie odmówić Izie, kiedy ta w 1744 odcinku "M jak miłość" poprosi go o wspólny posiłek z kochankiem i dziećmi, żeby pokazać dzieciom, że relacje między dorosłymi są w jak najlepszym porządku. To oczywista bzdura, ale Maja i Szymek o tym nie wiedzą.

- Przepraszam... Wiem, że nie powinnam cię o to prosić, ale może gdyby dzieci zobaczyły, że akceptujesz Radka w jakiś sposób, to może byłoby im łatwiej... Proszę... - wyjąka Iza w 1744 odcinku "M jak miłość", a detektyw ostatecznie zgodzi się zrobić dobrą minę do złej gry i pójdzie na wspólne spotkanie. 

Iza i Radek zabawią się kosztem Marcina?

Posiłek w pizzeri na pewno na długo zapadnie w pamięć Marcinowi, bo nagle to on poczuje się jak piąte koło u wozu. Jego miejsce zajmie Radek, który postara się wkupić w łaski dzieciaków, a Iza zachwyci się tym, jak kochanek świetnie rozmawia z Mają i Szymkiem. Marcin będzie siedział w knajpie tylko po to, by udowodnić pociechom, że nie ma żalu do kochanka ich matki. To nieprawda, ale detektyw nie powie tego na głos. 

Po żenującym spotkaniu, kiedy Iza i dzieciaki oddalą się od stolika, Marcin nie oszczędzi rywalowi kilku gorzkich słów.

- Będę miał na ciebie oko! - zagrozi Marcin Radkowi w 1744 odcinku "M jak miłość". - Zrobiłem to tylko dla dzieci - Chodakowski jasno da do zrozumienia, na kim mu zależy. - Tylko ich dobro się teraz dla mnie liczy! I jeśli o to chodzi, możesz być pewien, że będę ci patrzył na ręce! - ostrzeże detektyw i zostawi mężczyznę z zaszokowaną miną. 

M jak miłość odcinek 1744 ZWIASTUN. Marcin uratuje siostrę Kamy. Zakocha się od pierwszego wejrzenia!
Najnowsze