M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Marcin ustawi Radka do pionu! Będzie się bał obejrzeć za siebie - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1744 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) pokaże Radkowi (Philippe Tłokiński), gdzie jego miejsce! Podstępna Iza (Adriana Kalska) zmanipuluje sytuację tak, że jej mąż zgodzi się spotkać na "rodzinnym" obiedzie z nią, dziećmi i jej kochankiem. Marcin dobrze zagra przed Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska) rolę "kumpla" Radka, ale kiedy wyjdą z restauracji, poważnie mu zagrozi. Od tego momentu w 1744 odcinku "M jak miłość" kochaś Izy będzie musiał oglądać się za siebie! Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 1744 odcinku "M jak miłość" Iza przejdzie do kolejnego etapu układania życia całej, już nie do końca swojej, rodzinie. Aż trudno uwierzyć, ale Marcin pozwoli jej ustawić sytuację tak, że spotkają się wszyscy razem na obiedzie, podczas którego dzieci mają zobaczyć, że Radek i tata się lubią. Chodakowski dla dobra najmłodszych zagra kolegę, który nie ma żalu, ani do Izy, ani do jej kochanka, ale długo nie wytrzyma. Kiedy zostanie sam na sam z Radkiem, pokaże mu "gdzie raki zimują"!

- Marcin... Wiem, jak to zabrzmi i bardzo cię przepraszam, ale może gdyby dzieci zobaczyły, że ty akceptujesz Radka, byłoby im łatwiej? - zapyta Iza Marcina w 1744 odcinku "M jak miłość", kiedy Szymek i Maja odmówią spędzenia weekendu z Radkiem. - Mnie chodzi tylko o dobro naszych dzieci - Chodakowska zrobi skruszoną minę. 

Marcin w 1744 odcinku "M jak miłość" zgodzi się na tę gierkę mają na względzie właśnie dobro dzieci. Chodakowski będzie miał świadomość, że jego żona i tak będzie ciągała Szymka i Maję na spotkania z kochankiem, więc dla ich dobra uda, że nie ma nic przeciwko temu. Ale kiedy Marcin zostanie z Radkiem sam na sam, gra w dobrego kumpla natychmiast się skończy. 

 - Będę miał na ciebie oko! - zagrozi Marcin Radkowi. - Zrobiłem to tylko dla dzieci - Marcin nie pozostawi Radkowi złudzeń w kwestii charakteru spotkania. - Tylko ich dobro się teraz dla mnie liczy! I jeśli o to chodzi, możesz być pewien, że będę ci patrzył na ręce!

Radek w 1744 odcinku "M jak miłość" - jak zwykle - nie będzie miał zbyt wiele do powiedzenia. Kiedy Marcin opuści restaurację, kochanek Izy zostanie sam jak palec z głupią miną przerażonego chłopczyka. Radek będzie wiedział, że Marcin nie żartuje. 

Nie przegap: M jak miłość. Podła Iza pożałuje, że rzuciła Marcina kiedy zobaczy go z Kamą. Zdradzieckiej żonie zostaną tylko wspomnienia - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Marcin przy Kamie zapomni o Izie. Zakocha się w nim też jej siostra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze