M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1743: Matka Mai w rocznicę śmierci córki Daniela zachęci go do ostatecznej zemsty na Ewie Kalinowskiej! Wypowie te słowa w złą godzinę - ZDJĘCIA

2023-09-25 8:44

W 1743 odcinku "M jak miłość" Maja (Ewa Tucholska) zaprosi Daniela (Paweł Prokopczuk) na wspólne śniadanie, aby w dniu 3. rocznicy śmierci Zosi nie był sam. Tyle tylko, że Łaniewska nie przewidzi zachowania swojej schorowanej matki Jadwigi (Mirosława Maludzińska), która nieświadoma niczego zachęci ich nowego sąsiada do ostatecznej zemsty na Ewie Kalinowskiej (Anna Kerth)! W 1743 odcinku "M jak miłość" matka Mai odczyta Danielowi horoskop, który stanie się jego przeznaczeniem! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1743 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1743 odcinku "M jak miłość" Daniel od rana zacznie wspominać swoją zmarłą 9-letnią córkę, która umrze w wyniku błędu lekarskiego Ewy Kalinowskiej. Tym bardziej, że tego dnia przypadnie 3. rocznica śmierci Zosi, przez co sąsiad Mostowiaków pogrąży się w jeszcze większej zadumie. Tyle tylko, że Maja nie pozwoli mu być w takim momencie samemu i już z samego rana zjawi się u swojego nowego znajomego i zaprosi go na wspólne śniadanie. Oczywiście, w 1743 odcinku "M jak miłość" Gorczykowski przyjmie zaproszenie, ale ani on, ani tym bardziej Łaniewska nie będą świadomi, że za sprawą niczego nieświadomej Jadwigi, potoczy się ono w takim kierunku...

W 1743 odcinku "M jak miłość" schorowana matka Mai nie rozpozna Daniela, w którym zobaczy wuja Karola. Oczywiście, ani on, ani jej córka nie wyprowadzą jej z błędu i być może to okaże się kluczowe! A to dlatego, że Jadwiga sięgnie po horoskop i nie znając przeszłości Gorczykowskiego, odczyta jego przeznaczenie, mówiące właśnie o zemście!

- O! Horoskop! Kochany, przypomnij mi spod jakiego jesteś znaku - zapyta matka Mai.

- Byk! - usłysz w odpowiedzi.

- O! Niedobrze! Bolesna przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Rani ci serce. Musisz się od niej uwolnić jednym zdecydowanym cięciem. Zdobądź się wreszcie na odwagę i zrób to, do czego szykujesz się od tak dawna... - zacznie odczytywać Jadwiga, ale Maja w 1743 odcinku "M jak miłość" już nie pozwoli jej dokończyć - Mamuś, odłóż już tę gazetę!

Oczywiście, Jadwiga w 1743 odcinku "M jak miłość" nie zrozumie decyzji Mai, a córka nie będzie skora, aby jej to wyjaśniać. I to nie przez to, że Łaniewska nie będzie chciała jej martwić, ale przede wszystkim, iż jej matka będzie w takim stanie, że i tak zbyt wiele nie zrozumie. Dlatego Maja od razu zmieni temat i zabierze Daniela na rozmowę w cztery oczy!

- Ale dlaczego? Tak miło sobie tu gawędzimy - zdziwi się schorowana kobieta.

- W takim razie, pokażę twoje kwiaty wujkowi Karolowi. Tak pięknie zakwitły - uzna Łaniewska, po czym zabierze Gorczykowskiego z dala od matki.

Jednak rozmowa z Mają w 1743 odcinku "M jak miłość" już nic nie przyniesie, gdyż Daniel zrozumie, że horoskop jest jego przeznaczeniem! I właśnie z tego względu postanowi ostatecznie skonfrontować się z lekarką, którą będzie zamierzał pomścić za śmierć dziecka! I choć Maja przejrzy jego zamiary, to nie zdąży go powstrzymać...

M jak miłość odcinek 1743 ZWIASTUN. Ola zniszczy ślub Jagody i Tadeusza? Daniel zaatakuje Ewę!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze