M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Zbyszek Filarski w szpitalu! Kinga po wypadku ojca odbierze straszny telefon - ZDJĘCIA

2023-09-18 11:15

Zbyszek Filarski po ponad roku wróci do "M jak miłość", a na ekranie znów pojawi się nieżyjący już Andrzej Precigs. Po długim milczeniu do Kingi (Katarzyna Cichopek) wreszcie odezwie się jej ojciec. W 1742 odcinku "M jak miłość" Filarski, który ostatnio chorował, leczył się w sanatorium, trafi do szpitala, bo ulegnie wypadkowi i nie będzie mógł się chodzić. Przykuty do szpitalnego łóżka ojciec Kingi przekaże Zduńskiej straszne wieści i poprosi ją o pomoc. Filarski nie będzie miał bowiem nikogo, kto mógłby go otoczyć opieką. A to dopiero początek problemów zdrowotnych Zbyszka... Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Zbyszka Filarskiego w 1742 odcinku "M jak miłość" będzie związany z dramatem, jaki rozegra się w życiu ojca Kingi. Ostatni raz Filarski odwiedził jedyną córkę i rodzinę Zduńskich ponad półtora roku temu. Przez długi czas nie było wiadomo co się dzieje z Filarskim.

A kiedy w 1630 odcinku "M jak miłość", który został wyemitowany w styczniu 2022 roku, Zbyszek zjawił się bez zapowiedzi w domu przy Deszczowej, okazało się, że zachorował. O swojej chorobie Filarski opowiedział Kindze, byłej żonie Krysi (Hanna Mikuć) i najbliższemu przyjacielowi Wojtkowi Marszałkowi (śp. Emilian Kamiński). Wspomniał też o leczeniu, pobycie w sanatorium i problemach z mówieniem. Od razu dało się zauważyć, że ojciec Kingi był osłabiony chorobą.

Potem na wiele miesięcy Filarski zniknął z "M jak miłość", by znów się pojawić się niespodziewanie w życiu Kingi i jej bliskich. W maju tego roku Andrzej Precigs po dłuższej nieobecności wrócił do obsady serialu, ale już wtedy sam walczył ze śmiertelną chorobą. Pod koniec maja ciężko chory Andrzej Precigs nagrywał ostatnie sceny do "M jak miłość", a jego bohater Zbyszek, który także zmagał się chorobą, zajął szczególne miejsce w domu Zduńskich.

Powrót Filarskiego nastąpi w 1742 odcinku "M jak miłość", gdy Kinga odbierze telefon od ojca ze szpitala. - Dzień dobry córeczko, co tam u was słychać? - zapyta Filarski, który nie kontaktował się z rodziną od śmierci Wojtka Marszałka.

- Jakoś dajemy sobie radę. A ty kiedy wracasz znad morza?

- To właściwie zależy tylko od ciebie, bo skręciłem sobie nogę w kostce i trochę się poobijałem... A możesz jutro po mnie przyjechać? - Zbyszek w 1742 odcinku "M jak miłość" poprosi córkę o pomoc, żeby zabrała go do siebie, bo nie będzie mógł chodzić i będzie potrzebował opieki.

- Jutro?! Mogłabym... Coś wymyślę. Zadzwonię do ciebie wieczorem, a teraz odpoczywaj i kuruj się - zapewni ojca Kinga. Kilka dni później Filarski zamieszka w domu przy Deszczowej i zostanie ze Zduńskimi przez jakiś czas.

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Najnowsze