M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Szymek załatwi Radka! Nie dopuści do ślubu Izy z kochankiem - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-09-16 13:17

W 1741 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) podsłucha rozmowę Mai (Laura Jankowska) i Marcina (Mikołaj Rozerski). W ten sposób młody Chodakowski dowie się, że Iza (Adriana Kalska) odeszła do Radka (Philippe Tłokiński) i ostro się z tego powodu zdenerwuje! Tym bardziej, że w 1741 odcinku "M jak miłość" Maja wspomni o ślubie, co już przeleje czarę goryczy! A wściekły Szymek zacznie od razu grozić kochankowi matki! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1741 odcinku "M jak miłość" dzieci Chodakowskich w końcu dowiedzą się o romansie matki z Radkiem! I choć Maja przyłapie Izę z kochankiem już wcześniej, to zatai ten fakt przed Szymkiem i nikomu nie powie, że odkryła romans matki. Jednak w 1741 odcinku "M jak miłość" wszystko się zmieni, gdyż córka Chodakowskich już nie będzie w stanie dłużej tego ukrywać. Szczególnie, że zrobi jej się ogromnie żal Marcina, który będzie dla niej wzorem ojca, w przeciwieństwie do Izy. I to nie tylko przez to, że Chodakowska odejdzie od rodziny, ale także nie pomyśli o nich w długi weekend majowy, gdy w końcu nie będzie musiała pracować. A to dlatego, że kolejny raz wybierze kochanka!

W 1741 odcinku "M jak miłość" widok szyjącego Marcina ogromnie poruszy Maję. Szczególnie, że dziewczynka zauważy, że nie jest to typowo męskie zajęcie, ale jej tata będzie sprawdzał się w tej roli znakomicie. Dlatego tym bardziej, dziewczynka nie będzie mogła zrozumieć, jak mama mogła zostawić go dla Radka! Zwłaszcza, że sama będzie kochała Chodakowskiego tak mocno, że nie będzie chciała, aby w 1741 odcinku "M jak miłość" kochanek matki zajął jego miejsce!

- Ale ja nie chcę, żeby Radek był moim drugim tatą - przyzna Maja.

- Córuś, ale skąd ci to do głowy przyszło? - dopyta zaskoczony Marcin.

- Ten Radek teraz się z mamą ożeni? - zapyta córka.

W tym momencie w 1741 odcinku "M jak miłość" do ich rozmowy włączy się Szymek! Wówczas młody Chodakowski zda sobie sprawę, że Iza zostawiła ich przez Radka i ostro się zdenerwuje! Do tego stopnia, że otwarcie zacznie grozić kochankowi matki, przez co Marcin będzie musiał go uspokajać! Ale Szymek tak łatwo nie odpuści!

- Radek?! Z naszą mamą?! Co ty gadasz? Niech tylko spróbuje, to go załatwię! Popamięta mnie! - krzyknie wściekły Szymek.

- Synek, spokojnie, dobrze... - poprosi Chodakowski, ale syn w 1741 odcinku "M jak miłość" będzie tak oburzony, że straci ochotę nawet na wspólny dzień pełen atrakcji z Anetą (Ilona Janyst) i Olkiem (Maurycy Popiel)...

- Musiałem im powiedzieć o Radku i Izie - przyzna Marcin.

- Co?! Zwariowałeś?! Przecież mieliście umowę z Izą - zdziwi się Olek.

- No tak, ale Majka ich widziała razem. A Szymek się dzisiaj dowiedział i jest wściekły na cały świat - wyjaśni im.

M jak miłość. Maja i Szymek dowiedzą się o romansie Izy i Radka. Nie zrozumieją, dlaczego mama ich zostawiła
Listen on Spreaker.
Najnowsze