M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1738: Iza z Radkiem pójdą na całość. Chodakowska pozbędzie się wszelkich skrupułów - ZDJĘCIA

2023-09-01 9:29

Iza (Adriana Kalska) i Radek (Philippe Tłokiński) pokażą, na co ich stać! W 1738 odcinku "M jak miłość" nie będą mieli żadnych skrupułów. Romans rozkwitnie na całego, a żona Marcina (Mikołaj Roznerski) już nawet nie pozostawi złudzeń, że istnieje szansa na powrót do detektywa. Skupi się na Radku, chociaż wcześniej cały czas powtarzała, że sama nie wie co czuje, a najważniejsze w tym wszystkim są dzieci. W 1738 odcinku "M jak miłość" zapomni o swoich własnych słowach i doprowadzi do bardzo trudnej sytuacji.

"M jak miłość" odcinek 1738 - wtorek, 5.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Iza jeszcze w poprzednich odcinkach "M jak miłość" wahała się, z kim powinna być, czy pójść w stronę kochanka Radka, czy może jednak nadal walczyć o małżeństwo. Niby sama zapewniała, że nie wie co czuje, nie ma pojęcia co robić, ale już w 1738 odcinku "M jak miłość" widzowie przekonają się, że kobieta wybrała Radka na dobre. Zaczną żyć jak normalna para, chociaż dziennikarka chciała najpierw przygotować na wszystko pociechy. Przecież Maja (Laura Jankowska) i Szymek (Staś Szczypiński) nie mają pojęcia, co tak naprawdę wyczynia się między rodzicami. Na pewno nie chcieliby ich rozstania, a jeśli już musi do niego dość, powinny być przed tym faktem przygotowane. 

Iza i Radek w 1738 odcinku "M jak miłość" pójdą jednak na całość. Zagubiona kobieta nie pomyśli, że może lepiej by było, gdyby zachowała dla siebie czułości z kochankiem, by nie oglądały tego dzieci. Niestety Maja przyłapie mamę na obściskiwaniu się z kochankiem, który dla dziewczynki jest obcym mężczyzną! Maja nie wyjdzie z szoku i wiadomo już, że całą sprawą podzieli się z bratem. 

Maja i Szymek nie zaakceptują kochanka matki w 1738 odcinku "M jak miłość" 

Dzieciaki Chodakowskich oburzą się, że Iza może lądować w innych ramionach niż taty. Dlatego też, w 1738 odcinku "M jak miłość" Maja doniesie Chodakowskiemu o wyczynach Izy. Powie mu, że widziała pocałunek i nie chce mieć nowego ojca! Detektyw spróbuje nie okazać przy córce złości i zapewnić ją, że zawsze będzie jej ukochanym tatą. Niemniej jednak, Iza narobi ostrego zamieszania, bo trudno będzie wyjaśnić dzieciom, dlaczego tata wydaje się smutny i osamotniony, a mama obściskuje się z obcym dla nich facetem. Niestety w życiu Chodakowskich nastąpią spore zmiany, a Iza tylko potwierdzi, że zdecydowanie zrywa z przeszłością i stawia na nowy związek z Radkiem. 

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze