M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Poważna rozmowa Marcina i Anety wstrząśnie Chodakowskim. Pójdzie o dzieci - ZDJĘCIA

2023-09-13 12:16

W 1741 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) przeprowadzi poważną rozmowę z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Pójdzie o Maję (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński). Dzieci Chodakowskich bardzo źle odbiorą nowy związek Izy (Adriana Kalska) z Radkiem (Philippe Tłokiński). Niełatwo przyjdzie im się pogodzić, że widzą mamę w objęciach innego mężczyzny, a tata został sam. W 1741 odcinku "M jak miłość" do akcji wkroczy Aneta, która spróbuje zarówno pocieszyć dzieciaki, jak i wyjaśnić kilka spraw z Marcinem.

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 1741 odcinku "M jak miłość" rozpęta się afera, którą zapoczątkują Maja i Szymek. Dzieciakom bardzo nie spodoba się, że mama spędza czas z Radkiem i przestraszą się, że dziennikarz zastąpi w ich życiu tatę. Maja i Szymek doniosą Marcinowi, że wcale nie czują się szczęśliwi, widząc Izę z nowym ukochanym. Chodakowski bardzo przejmie się sprawą, poinformuje o swoich obawach Anetę i Olka (Maurycy Popiel). Ci postanowią zainterweniować, by chociaż trochę ulżyć w trudnej sytuacji dzieciakom. Szczególnie Aneta zajmie się organizacją fajnego dnia dla Mai i Szymka, a potem przysiądzie do poważnej rozmowy ze szwagrem. Każdy zauważy, że Chodakowski znajduje się w trudnej sytuacji. Nie chce znienawidzić Izy ani niszczyć jej nowego związku, ale z drugiej strony to on został porzucony, jedynie ze wsparciem rodziny. Trudno mu odpowiednio zachowywać się w stosunku do Mai i Szymka, by jeszcze bardziej nie namieszać im w głowach. Z pomocą przyjdzie Aneta. 

Trudna rozmowa z Anetą w 1741 odcinku "M jak miłość" uświadomi Marcinowi jak wychować dzieci 

- Bardzo ci dziękuję, że się nimi tak zajęłaś i odciągnęłaś od tych strasznych myśli - szczerze wyzna Marcin w 1741 odcinku "M jak miłość".

- No co ty, nie ma sprawy. Zresztą, ja to robię trochę w ramach swojej terapii. Porządkuję świat sobie i innym - przyzna żona Olka i zaproponuje, że w dalszym ciągu może zająć się dziećmi i wspomóc go w nieciekawej sytuacji. 

- Słuchaj, one są dużo silniejsze i mądrzejsze niż nam się wydaje. Tylko pamiętaj, że będą ciebie obserwować i naśladować twoje reakcje - zauważy Aneta, która spróbuje uświadomić detektywowi, że powinien rozsądnie podchodzić do kwestii rozstania z Izą. 

- Czyli jeżeli pokażę im, że rozstanie z ich matką to jest najnormalniejsza rzeczy na świecie, to właśnie tak będzie? - upewni się Chodakowski i będzie już wiedział, co dalej robić. 

M jak miłość odcinek 1741 ZWIASTUN. Dzieci Izy i Marcina poznają prawdę o Radku! Kasia zdemaskuje siostrę złodziejkę
Najnowsze