M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Kasia i Jakub wpadną na trop przekrętu jej siostry! Odkryją skąd narkomanka Justyna ma tyle pieniędzy - ZDJĘCIA

2023-09-11 12:38

W 1741 odcinku "M jak miłość" Kasia (Paulina Lasota) będzie musiała tłumaczyć się na policji z podejrzanych recepty na silne leki psychotropowe, które rzekomo wystawiła Stawska! Do lekarki dotrze, że najpewniej stoi za tym jej siostra, narkomanka Justyna (Magdalena Wieczorek). Podejrzenia Kasi potwierdzą się kiedy zauważył, że zginął jej bloczek recept. Z pomocy Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) w 1741 odcinku "M jak miłość" odkryje, że Justyna nadal mieszka z domu ich ciotki Mileny (Ewa Kania) i ma sporo pieniędzy. Trop za Justyną będzie wiódł do modnego klubu. Co tam zastaną Kasia i Jakub? Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Wstrząsające odkrycie Kasi i Jakuba o Justynie w 1741 odcinku "M jak miłość" tylko potwierdzi, że lekarka powinna trzymać się od siostry ćpunki jak najdalej, że może wpędzić ją w niezłe kłopoty. Już kilka miesięcy temu Karski, dzięki swoim kontaktom w policji, ustalił, że Justyna siedziała w więzieniu. Była karana za posiadanie narkotyków.Potem wpadła za kradzież w włamaniem. Wyszła z więzienia pół roku temu i dlatego tak nagle przypomniała sobie o Kasi. Nawet ciotka Stawskich, Milena, ostrzegła ich już, żeby uważali na Justynę. Ona doskonale wie, do czego jest zdolna narkomanka, którą przyjęła pod swój dach tylko ze strachu.

W 1741 odcinku "M jak miłość" z Kasią skontaktuje się policja, która wezwie ją na komisariat, by wyjaśniła sprawę podejrzanych recept na leki psychotropowe. Okaże się, że w jednej z aptek ktoś wykupił lekarstwa na recepty wystawione przez Kasię, z jej lekarską pieczątką.

Przerażona ustaleniami policyjnego śledztwa Kasia w 1741 odcinku "M jak miłość" wyjaśni, że nie miała nic wspólnego z tymi receptami. Ale w mieszkaniu odkryje, że zaginął jej bloczek recept i pieczątka. Od razu domyśli, że Justyna posunęła się do kradzieży. Wspierana przez narzeczonego Jakuba pojedzie do domu swojej ciotki Mileny pod Pruszkowem.

Tam w 1741 odcinku "M jak miłość" dowiedzą się, że od jakiegoś czasu Justyna nie narzeka na brak pieniędzy, zaczęła bardzo dobrze zarabiać. Ciotka Milena nie będzie widziała w tym nic niepokojącego, ale Karski rozejrzy się po domu i w kuchni Stawskiej znajdzie zapałki z modnego klubu w Warszawie. Razem z Kasią pojedzie do lokalu, odnajdzie tam Justyna, a Kasia zarzuci siostrze kradzież recept i wrobienie jej w handel lekami psychotropowymi.

Przekręt Justyny z receptami Kasi w 1741 odcinku "M jak miłość" może mieć fatalne skutki dla kariery lekarki.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze