M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Rotkiewicz jako jedyny stanie po stronie Budzyńskiego! Nie dał się urobić psychopatce Julii

W 1742 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie już totalnie skompromitowany w środowisku prawników. Zadba o to podła Sylwia (Hanna Turnau), która po zaginięciu psychopatki Julii (Marta Chodorowska) rozgada wszystkim, że to Budzyński ją zabił! Taką wersję usłyszy policja oraz cała warszawska palestra. Rotkiewicz (Aleksandar Milicević), który jest szefem Malickiej i Kosteckiej jako jedyny - jasno i wyraźnie - zdystansuje się od plotek. Sprawdź, co się wydarzy w 1742 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 1742 odcinku "M jak miłość" Julia wynajmie wille w Toskanii oraz samochód i zniknie. W swoim domu zostawi ślady obecności Andrzeja - jego skradziony szalik - krew z ran, które sama sobie zrobi. Na tak przygotowany grunt szybko zareaguje podła i niezbyt mądra Sylwia, która daje się przyjaciółce wrabiać jak dziecko. Kostecka przekona policjantów, że mecenas Budzyński zamordował Malicką i ukrył jej ciało, więc Andrzej zostanie aresztowany. A to dopiero początek!

Sylwia w 1742 odcinku "M jak miłość" szybko rozpuści w środowisku prawniczym plotkę, że Andrzej to morderca! Jedyną osobą, która stanie po stronie Budzyńskiego będzie jego rywal Rotkiewicz!

Okazuje się, że szef psychopatki Julii jako jedyny nie dał się jej zmanipulować. W 1742 odcinku "M jak miłość" to właśnie on zezna, że wprawdzie widział rózne scysje w wykonaniu Andrzeja i Julii, ale nie jest w stanie uwierzyć, zby jego kolega zrobił coś złego.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1744: Marcin uratuje siostrę Kamy! Niepełnosprawna Ania zakocha się od pierwszego wejrzenia - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie tragiczną śmiercią z rąk mściciela?
Listen on Spreaker.
Najnowsze