M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1740: Werner uzależniony! Ujawni Kamilowi co z nim zrobiła wyrachowana Sylwia - ZDJĘCIA

2023-09-04 10:34

W 1740 odcinku "M jak miłość" romans Adama Wernera (Jacek Kopczyński) z Sylwią (Hanna Turnau) będzie miał fatalne skutki dla prawnika, który z żadną kobietą nie potrafi stworzyć trwałego związku! Ale obecna kochanka Wernera też nie rokuje najlepiej na przyszłość. Zwłaszcza, że Adam przy Sylwii kompletnie przestanie nad sobą panować, wpadnie w poważne uzależnienie. Jakby tego było mało Werner w 1740 odcinku "M jak miłość" przyzna się Kamilowi (Marcin Bosak), że nie tylko zmaga się z nałogiem, ale także z tym, że Sylwia przejęła nad nim władzę i zamieniła jego życie w koszmar. Poznaj szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1740 - wtorek, 12.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Uzależniony Werner w 1740 odcinku "M jak miłość" nie zdoła dłużej poradzić sobie z tym, co zrobiła z nim Sylwia i zacznie błagać o pomoc najbliższego przyjaciela, Kamila. Dość szybko miłosna sielanka Adama i Sylwii, którzy kiedyś byli wrogami, a teraz są kochankami, zamieni się w największy horror Wernera. Czy Sylwia, wyrachowana i nieobliczalna przyjaciółka Julii (Marta Chodorowska) zrobi z Adamem to samo co Malicka z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek)? Też zacznie go osaczać, żeby zniszczyć mu życie? Intencje Sylwii wobec Wernera pozostają niejasne. Niby świetnie się ze sobą bawią, ale przecież łączy ich tylko szalony seks bez zobowiązań!

Dopiero co w "M jak miłość" romans Wernera i Sylwii przestał być tajemnicą, a przyjaciele prawnika zaczęli dociekać jakie zamiary ma wobec Adama kochanka z konkurencyjnej kancelarii, a już stanie się jasne, że wpakował się przez nią w poważne tarapaty i uzależnienie! Jakby kompletnie przy niej stracił rozum. Nic dziwnego, że zachowanie Wernera w 1740 odcinku "M jak miłość" wyda się Kamilowi nie tyle śmieszne, ale żałosne. Bo niby poważny prawnik z powodu kolejnej kochanki będzie w opłakanym stanie.

Sylwia w 1740 odcinku "M jak miłość" doprowadzi Wernera do uzależnienia!

Przytłoczony nałogiem i Sylwią Adam w 1740 odcinku "M jak miłość" wyzna Kamilowi, że uzależnił się od seksu, że to delikatna sprawa, która rzutuje na jego karierę, pozycję w kancelarii. - Seks odbywa się w miejscu pracy, czasem nawet w godzinach pracy, więc technicznie rzecz biorąc  tak - Werner wyjaśni Grycowi, że na romansie z Sylwią może ucierpieć jego pozycja zawodowa. - Mówię ci, to koszmar! Sylwia działa mi na nerwy. Ja jej nawet nie lubię! Zawsze sobie obiecuję, że to ostatni raz. A po dwóch dniach zaczynam chodzić po ścianach!

- Może to coś z błędnikiem? - złośliwie zapyta Kamil.

- Mam zespół odstawienny jak alkoholik! Tylko zamiast białych myszek wszędzie widzę Sylwię! - doda Adam, który w 1740 odcinku "M jak miłość" nie poradzi sobie z tym jak na niego działa Sylwia, która przejęła nad nim całkowicie władzę. Dla niej byłby w stanie popełnić największe szaleństwa.

Zszokowany Kamil, który doskonale wie, że od takich kobiet jak Sylwia i Julia mężczyźni powinni trzymać się z daleka, w 1740 odcinku "M jak miłość" poradzi Adamowi, żeby zaczął się leczyć, że musi się poddać terapii zanim kochanka niedoszczętnie go nie zniszczy. - Ja się po prostu muszę komuś wygadać... - stwierdzi Wernera, który nie będzie miał jednak co liczyć na współczucie Kamila. Nie po tym co odstawiała Sylwia ze swoją przyjaciółką, kiedy ich ofiarą był Andrzej Budzyński.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze