M jak miłość

M jak miłość. Tak zmieni się Iza po rozwodzie z Marcinem. Wyciekły nowe ZDJĘCIA Adriany Kalskiej!

W "M jak miłość" nieuchronnie nadciąga rozwód Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). W 1738 odcinku serialu Chodakowscy spotkają się z prawnikami, aby uzgodnić warunki rozstania. Przy tej okazji żona po raz kolejny okłamie Marcina prosto w oczy i on dłużej tego nie zniesie. Za to związek Izy z Radkiem (Philippe Tłokiński) będzie kwitł w najlepsze, choć kochanek zacznie pokazywać na co naprawdę go stać... Tymczasem Adriana Kalska pokazał nowe ZDJĘCIA z planu "M jak miłość", na których wprost kwitnie! Czy to rozwód z Marcinem tak upiększy niewierną Chodakowską? Oceńcie sami w GALERII ZDJĘĆ!

Tak wypięknieje Iza z M jak miłość po rozwodzie z Marcinem. Nowe ZDJĘCIA zdradzają wszystko 

Iza w "M jak miłość" popełniła niewybaczalny błąd. Chodakowska zdradziła męża ze swoim asystentem Radkiem, a w dodatku zakochała się w kochanku. Dla niego porzuciła dzieci i teraz miota się między obowiązkami, a namiętnością. Małżonkowie w 1738 odcinku "M jak miłość" zaczną ustalać warunki rozwodu, a Radek zacznie opiekować się Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska)... Tymczasem Kalska ujawniła ZDJĘCIA z planu, na których wyraźnie widać, że ten galimatias jej służy!

Radek w 1738 odcinku "M jak miłość" pokaże, jak manipuluje Izą. Dzieci Marcina potraktuje jak niczego nierozumiejące oseski, ale ich matka niczego nie zauważy. Cała zakochana w Radku jeszcze będzie mu dziękować za "okazaną pomoc". Marcin dowie się, że żona go okłamała w sprawie opieki nad dziećmi i nie będzie chciał więcej z nią gadać. Ale, jak widać w GALERII ZDJĘĆ Iza wygląda na całkiem szczęśliwą!

Czy to rozwód z Marcinem w "M jak miłość" stanie się przyczyna rozkwitu Chodakowskiej? A może miłość do Radka sprawi, że Iza będzie jeszcze piękniejsza? A może jest jeszcze inna możliwość, która uszczęśliwi i Marcina, i jego żonę? Przekonamy się w nowych odcinkach serii, a na razie możemy zobaczyć TO na nowych ZDJĘCIACH!

Nie przegap: M jak miłość. Kto grał Piotrka w scenach zawału? Marcin Mroczek nie wytrzymał plotek o zamianie aktorów - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze