M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1738: Iza będzie łgała Marcinowi w żywe oczy! Chodakowski nareszcie potraktuje żonę tak, jak jej się należy - ZDJĘCIA

Iza (Adriana Kalska) w 1738 odcinku "M jak miłość" popełni dwa grube błędy. Najpierw zaufa Radkowi (Philippe Tłokiński) i zostawi pod jego opieką dzieci, a następnie będzie Marcinowi (Mikołaj Roznerski) tłumaczyła, dlaczego tak się stało. Niestety, Chodakowska nie będzie w stanie opowiedzieć składnie swojej wersji wydarzeń, więc wściekły detektyw szybko przerwie jej słowotok. Chodakowski w 1738 odcinku "M jak miłość" przestanie się cackać z niewierną żoną i potraktuje ją dokładnie tak, jak zasłużyła! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1738 - wtorek, 5.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1738 odcinku "M jak miłość" Iza przejdzie samą siebie. Najpierw pozwoli się omamić Radkowi i uzna, że może zostawić pod jego opieką dzieci. Następnie zacznie się obściskiwać na oczach Mai (Laura Jankowska) z kochankiem, co będzie miało fatalne skutki. W finale odcinka Iza spotka się z mężem w sprawie rozwodu, ale szybko na jaw wyjdzie, komu powierzyła najmłodszych Chodakowskich. Marcin szybko utnie próbę kłamstwa w żywe oczy swojej żony!

Afera wyjdzie na jaw w 1738 odcinku "M jak miłość", kiedy Szymek zadzwoni do ojca. Do tego momentu Iza nawet nie piśnie, że zostawiła dzieci z kochankiem. Kiedy b"mleko się wyleje" nadal będzie próbowała się tłumaczyć, ale Marcin już nie będzie chciał jej słuchać.  

- Jest z tobą mama? Bo nie odbiera ode mnie telefonu - Szymek zadzwoni do Marcina. - Powiedz, żeby kupiła piłkę, bo Radek tak kopnął piłkę, że się cała rozwaliła! Tato, on ma takiego kopa...

- Marcin to nie tak... - zacznie się tłumaczyć Iza. 

- Koleżanka z redakcji? - Marcin w tym momencie 1738 odcinka "M jak miłość" odniesie się do informacji, którą miał od żony, że niejaka Monika opiekuje się Szymkiem i Mają. 

- Tak, miała z nimi zostać Monika, ale się rozchorowała...

- Przestań!

- I nie miałam...

- Przestań! Muszę iść do pracy

- Marcin, przecież... - nikt nie będzie już Izy słuchał. 

I tak Iza zostanie sama w pustym budynku patrząc jak zdradzony przez nią - po raz kolejny - Marcin odchodzi. Czy tak będzie wyglądał koniec Chodakowskich w "M jak miłość"?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1739: Koniec Patrycji i Łukasza. Argasińska znajdzie sobie kochanka, a Wojciechowski oszaleje z samotności – ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze