M jak miłość

M jak miłość. Kto grał Piotrka w scenach zawału? Marcin Mroczek nie wytrzymał plotek o zamianie aktorów - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" obejrzeliśmy dramatyczne sceny zawału Piotrka (Marcin Mroczek) i błyskawicznej akcji ratunkowej Kingi (Katarzyna Cichopek). Zduński wylądował w szpitalu, ale widzowie odkryli, że zagrał to wszystko nie ten aktor! W rolę chorego Piotrka miał wcielić się Rafał Mroczek, w dodatku w nowych odcinkach "M jak miłość" ta sytuacja miała się powtarzać. Marcin Mroczek w końcu nie wytrzymał i na swoim profilu na Instagramie skomentował plotki, a na świadka wziął swoją serialową żonę!

Piotrek z M jak miłość ucina plotki o zamianie aktorów! Kto tak naprawdę miał zawał?

Dramatyczne sceny zawału Piotrka w "M jak miłość" rozbudziły wielkie emocje fanów. Dodatkowo atmosferę podgrzały podejrzenia, że zagrał to wszystko brat bliźniak Marcina Mroczka, Rafał. Serialowy Paweł Zduński, zdaniem fanów miał wcielać się w rolę brata także w kolejnych odcinkach. Wierni widzowie na nowych ZDJĘCIACH dopatrzyli się nawet Pawła w łóżku Kingi na Deszczowej! Jaka jest prawda?  

Piotrek z "M jak miłość" w końcu nie zniósł dłużej plotek i postanowił odpowiedzieć fanom na liczne komentarze o zamianie aktorów. Na swoim profilu na Instagramie Marcin Mroczek pokazał wideo nakręcone przez Katarzynę Cichopek. W pewnym momencie serialowa Kinga zapytała wprost Piotrka:

- Ej, a co to było z tym, że wszyscy pomyśleli, że w szpitalu leżał twój brat?

- Właśnie! Słuchajcie, tu jest świadek całego tego zdarzenia. Powiedz wszystkim, że na łóżku po zawale to leżałem ja, a nie Rafał - Marcin Mroczek rozwiał podejrzenia. - Ale powiem wam: jest jednak jedna scena w przyszłych odcinkach, w której to ja grałem za Rafała!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1738: Radek okrutnie okłamie Izę. Zrobi z jej dzieci kretynów i jeszcze mu za to podziękuje – ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze