M jak miłość

Szok w M jak miłość! To nie ten Zduński miał zawał! Grube oszustwo wyszło na jaw przez jeden szczegół - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) dostał zawału. Tyle, że najpewniej wcale nie to był Piotrek tylko Paweł! Aferę wykryli czujni fani sagi rodu Mostowiaków. Instagram aż rozgrzał się od komentarzy o zamianie Marcina i Rafała Mroczka w kluczowych scenach w 1736 odcinku! Czy Kinga (Katarzyna Cichopek) ratowała Piotrka czy Pawła? Który z braci będzie dochodził do siebie pod jej czułą opieką? Czy faktycznie podmieniono Marcina i Rafała Mroczków? Sprawdź, co już wiemy i sam oceń, który z braci zagrał Piotrka w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Który Zduński tak naprawdę miał zawał? Oceńcie sami w GALERII ZDJĘĆ! 

W 1736 odcinku "M jak miłość" widzowie zadrżeli o życie Piotrka. Po upojnych chwilach z Kingą nad rzeką w Grabinie Zduński złapał się za serce i padł nieprzytomny. Zrozpaczona Kinga ratowała męża na wszystkie sposoby i dzięki niej Piotrek jeszcze żywy trafił do szpitala. Już wiadomo, że po kilku skomplikowanych operacjach prawnik dojdzie do siebie, choć do idealnej formy będzie mu daleko. Tymczasem fani serialu odkryli, że w tych kluczowych scenach zamieniono aktorów! Który z braci Mroczek tak naprawdę odegrał sceny zawału?

"M jak miłość". Zabrakło okularów Piotrka i wszystko się wydało 

Gwiazdorzy "M jak miłość", grający braci Zduńskich faktycznie są prawie identyczni. Najsłynniejsze bliźnięta polskiego ekranu bardzo trudno rozróżnić, więc w serialu Piotrek dostał na nos okulary i po tym z reguły poznajemy, że to pan mecenas. Jednak w scenach zawału i w szpitalu aktor z oczywistych względów nie miał tego rekwizytu. Za to czujne fanowskie oczy wykryły te drobne różnice na twarzach gwiazd. Rafał Mroczek ma nieco "ostrzejsze" rysy od Marcina i to zdaniem wielu właśnie on odgrywał dramatyczne sceny!

"M jak miłość". To nie ten bliźniak leży na szpitalnym łóżku!   

- O fuck pierwszy raz się pomyliłam i serio wygląda jakby tam Twój brat leżał a nie Ty. Zawsze mówiłam że jesteście inni i jak mogą Was mylić... Ale teraz sama twierdzę że tam leży serialowy Paweł 🙈🙂 - czytamy na profilach Marcina Mroczka, Katarzyny Cichopek i "M jak miłość" na Instagramie. 

- też to zauważyłam...

- To nie ten bliźniak na szpitalnym łóżku

- Wzruszający odcinek. Ale czy tam na łóżku leżał właściwy bliźniak?

- Prawdą jest, że w szpitalu był Paweł, a nie Piotrek? Zamienili się bliźniaki?

Zdaniem fanów "M jak miłość" zamiana aktorów będzie miała miejsce także w kolejnych odcinkach, w domu Zduńskich na Deszczowej. Produkcja serialu, jak i sami zainteresowani aktorzy, jak dotąd nie wypowiedzieli się na ten temat. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1739: Koniec Patrycji i Łukasza. Argasińska znajdzie sobie kochanka, a Wojciechowski oszaleje z samotności – ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1736. Ostatnie chwile Kingi i Piotrka przed walką o życie w Grabinie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze