M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Porażający dramat Piotrka. Po zawale nie będzie już mężem dla Kingi - ZDJĘCIA

W 1742 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) przeżyje wielki dramat. Do Zduńskiego dotrze, że po zawale nie jest już w stanie wspierać swojej żony Kingi (Katarzyna Cichopek) w sposób, jakiego od niego oczekiwała. Powalony ciężką chorobą Piotrek nie zajmie się już dziećmi, a wręcz przeciwnie to o niego trzeba się będzie teraz troszczyć jak o najmłodszego członka rodziny. Jak Zduński poradzi sobie w 1742 odcinku "M jak miłość" z wielką osobistą tragedią? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1740 - emisja we wtorek, 12.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1742 odcinku "M jak miłość" Piotrek załamie się stanem, do jakiego się doprowadził. Zawał Zduńskiego to efekt jego przepracowania i "chwytania wszystkich srok za ogon". Piotrek przez lata oddawał się pracy, ale i nie zapominał o rodzinie. Ostatecznie doprowadziło go do takiego wycieńczenia organizmu, że obciążone serce nie wytrzymało. I doszło do tragedii, która całkowicie zmieni życie rodziny Zduńskich. 

Piotrek w 1742 odcinku "M jak miłość" tylko matce Marysi (Małgorzata Pieńkowska) przyzna się, że ma straszliwe wyrzuty sumienia, że stał się dla Kingi bezużyteczny. Osłabiony chorobą Zduński sam raczej będzie wymagał stałej opieki, nie zajmie się czwórką rozbrykanych dzieci i nie wesprze żony... Co poradzi synowi troskliwa matka?

Na szczęście Marysia w 1742 odcinku "M jak miłość" da Piotrkowi najlepszą radę. Tylko szczera rozmowa z Kingą ma szansę przywrócić szczęście w małżeństwie Zduńskich. Czy tak się stanie - przekonamy się już we wtorek, 19.09. w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1736: Marysia odda Kindze najważniejsze miejsce. Tylko tak ukoi ból Zduńskiej po diagnozie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze