M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Piotrek tylko Marysi wyzna, jak zawiódł Kingę. Zduński będzie musiał przyznać się do wszystkiego żonie - ZDJĘCIA

2023-08-30 18:11

W 1742 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) przeprowadzi z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) poważną rozmowę. Zduński tylko matce wyzna, jak zawiódł Kingę (Katarzyna Cichopek). Prawnik wyjdzie ze szpitala, odzyska siły, chociaż nadal nie będzie w pełni sprawny jak kiedyś. Na spacerze z Marysią padną mocne słowa, a Piotrek powie szczerze, że musi do wszystkiego przyznać się żonie i mieć nadzieję, że ta zrozumie. W 1742 odcinku "M jak miłość" widzów czeka poważna rozmowa Kingi i Piotrka.

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1742 odcinku "M jak miłość" Piotrek będzie w zdecydowanie lepszej formie. Zduński sukcesywnie zacznie dochodzić do siebie, a wraz ze zmianami w jego organizmie, pojawią się również inne refleksje. Zduński zda sobie sprawę, że przez pewne swoje zachowania, mocno zawiódł żonę. Walka lekarzy o jego życie dotknęła wszystkich bliskich, a zagrożenia dało się uniknąć, albo chociaż próbować zminimalizować. Niestety każdy wie, że prawnik nie chciał chodzić do lekarza, przemęczał się i przesadzał ze stresem i obowiązkami w pracy. Wiedział przecież, że ma problemy zdrowotne, a mimo wszystko nic z tym nie robił. Zawał przestraszy go na tyle, że zacznie na nowo układać swoje sprawy.

W 1742 odcinku "M jak miłość" tylko matce opowie, że czuje się winny, że narobił żonie tyle problemów i strachu. Zamiast ją wspierać, leżał w szpitalu niezdolny do pomocy po śmierci Marszałka (śp. Emilian Kamiński). Kinga weźmie na siebie całą odpowiedzialność za dzieci, opiekę nad domem, bistro i Krysią (Hanna Mikuć), która pogrąży się w żalu po stracie ukochanego Wojtka. 

Marysia da synowi złotą radę w 1742 odcinku "M jak miłość"

Rogowska wyjaśni synowi, że na pewne rzeczy nie ma się wpływu, nie może się obwiniać, że zawiódł Kingę. Zachęci Piotrka do szczerej rozmowy ze Zduńską i wyjaśnienie sobie nieporozumień. I tak w 1742 odcinku "M jak miłość" Piotrek przełamie się i poprosi żonę o zrozumienie, przyzna się, że ją zawiódł, ale od teraz zacznie dbać o siebie, by być silniejszym dla rodziny. On i Kinga zaczną snuć plany na przyszłość i optymistycznie w nią patrzeć. Najedli się wielkiego strachu, ale ostatecznie bardzo docenią, że mają siebie.

M jak miłość odcinek 1736. Ostatnie chwile Kingi i Piotrka przed walką o życie w Grabinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze