M jak miłość

M jak miłość. Straszliwe zamieszanie u Zduńskich po zawale Piotrka. Paweł zajmie jego miejsce w łóżku Kingi? Fani nie mają żadnych wątpliwości – ZDJĘCIA

W nowych odcinkach "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) wróci po zawale do domu. Tyle, że w łóżku Kingi (Katarzyna Cichopek) znajdzie się... Paweł (Rafał Mroczek)! Straszliwe zamieszanie u Zduńskich zaczęło się już w dramatycznym 1736 odcinku serialu. Piotrek nieprzytomny trafił do szpitala, ale na jaw wyszło, że jego rolę zagrał serialowy Paweł. Okazuje się, że ten stan będzie trwał dłużej i jeszcze w 1742 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie tuliła do piersi swojego szwagra! O co tu chodzi? Sprawdź i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Paweł zastąpi Piotrka u boku Kingi?! Straszliwe zamieszanie na Deszczowej 

W "M jak miłość" Piotrek przeszedł zawał, ale produkcja serialu zaliczyła przy tej okazji wielką wpadkę. Sceny, w których Kinga ratuje nieprzytomnego męża i późniejsze w szpitalu odgrywał serialowy Paweł! Zamiana Marcina i Rafała Mroczków rozniosła się szerokim echem po sieci, a internauci nie przestają śledzić tej afery. Ich zdaniem również w późniejszych scenach, w domu na Deszczowej w łóżku Kingi będzie leżał jej szwagier!

Paweł w "M jak miłość" nadal kocha Kingę?

Jak pamiętamy, Paweł w "M jak miłość" zawsze wzdychał skrycie do bratowej. Kiedy Piotrek wyleciał do USA i wdał się w romansową aferę z Kamilą (Anna Gorajska) Kingę wspierał jego brat. Wtedy zanosiło się nawet na to, że między Pawłem i szwagierką wydarzy się coś jeszcze... Czyżby ten stan miał niespodziewanie powrócić w nowym sezonie serii?

Na razie pewne jest, że fani "M jak miłość" znajdują Rafała Mroczka w scenach z Cichopek 1742 odcinka! To czas, kiedy Piotrek próbuje dojść do siebie w domu po przebytym zawale. Czy faktycznie w jego łóżku rozgości się brat?

Kiedy zamieściliśmy na profilu superseriale.se.pl informację o dramacie Piotrka, który po zawale nie będzie mógł być pełnokrwistym mężem Kingi, z miejsca posypały się komentarze wiernych widzów serii. 

"M jak miłość". Kinga weźmie się za szwagra?

Spokojnie jest jeszcze brat bliźniak 😉

- Miał być Piotrek a jest Paweł to co ich nie poznali

- Na każdym zdjęciu jest Paweł...Przecież da sie ich rozróżnić🙈

- No i dobrze. Kaska czy tam kinga znajdzie sobie kogoś innego tv 😂😂

- Zaliczyli wpadkę i to wielką ...Tego Pawła mogli sobie darować,przecież oni są zupełnie różni...

- Ale jaja😂😂😂

- Na zdjeciu jest Paweł😀

- hmm a no tak

- Może aktor akurat był w chwilowej niedyspozycji i brat go musiał zastąpić? 😉 🤔 😂

- To nie jest Piotrek tylko Paweł.Telewidzów nie można aż tak zbałamucić!!

- Za brata się weźmie jej to nie zrobi różnicy...jak w filmie jak i w życiu prywatnym.🤣🤣🤣

- Ale to Paweł... 

- Szkoda, że na zdjęciu jest Paweł🙈🙈🙈🙈

- A z kim? Bratem? Cyrk

Ile jest prawdy w tych domysłach? Czy faktycznie Rafał Mroczek w "M jak miłość" będzie potajemnie odgrywał Piotrka? A może to wcale nie pomyłka, tylko zapowiedź czegoś poważniejszego? Przekonamy się śledząc wątek w TVP2. 

Nie przegap: Szok w M jak miłość! To nie ten Zduński miał zawał! Grube oszustwo wyszło na jaw przez jeden szczegół - ZDJĘCIA 

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze