M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1735: Wpadka Wernera i Sylwii! Przyjaciele przyłapią ich na golasa i przejrzą zamiary kochanki Adama - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-28 20:15

Romans Wernera (Jacek Kopczyński) z Sylwią (Hanna Turnau) wyda się w 1735 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu! Kochanków na gorącym uczynku, na golasa nakryją w kancelarii Kamil (Marcin Bosak) i Piotrek (Marcin Mroczek). Na widok rozebranej Sylwii, która wyłoni się z gabinetu Adama, zszokowany Gryc pomyśli, że przyszła tu na przeszpiegi. Ale Zduński szybko wyprowadzi go z błędu. Po wpadce kochanki Wernera dla Kamila i Piotrka stanie się jasne, czego ona tak naprawdę chce od Adama. Zobacz ZDJĘCIA z 1735 odcinka i ZWIASTUN "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1735 po wakacjach - poniedziałek, 28.08.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Adam Werner i Sylwia od 1735 odcinka "M jak miłość" nowego sezonu nie zdołają dłużej ukrywać, że są razem, że łączy ich namiętny romans. Kolejna chwila uniesienia kochanków w kancelarii Wernera i Andrzeja Budzyńskiego skończy kompromitującą wpadką prawniczki, która już po fakcie, rozebrana wybiegnie z gabinetu Adama i przypadkiem trafi na Kamila i Piotrka.

Pechowo właśnie wtedy w 1735 odcinku "M jak miłość" wspólnicy Wernera wrócą do biura i odbierze im mowę na widok uciekającej, półnagiej Sylwii, która rzuci do nich tylko "cześć". - Już to kiedyś widziałem... - uzna Piotrek, który nagle zrozumie, że to nie z Anitą (Melania Grzesiewicz), ale właśnie z Sylwią Werner sypia w sekrecie. Dla Kamila sprawa będzie jasna - skoro Sylwia, przyjaciółka Julii (Marta Chodorowska) z konkurencyjnej kancelarii, wytargnęła do nich późnym wieczorem, to miała w tym ukryty cel. - Co ona? Co się tutaj w ogóle dzieje? Co ona na przeszpiegi przyszła? Tylko dlaczego na golasa?

- Raczej nie na przeszpiegi... Ja bym tego tak nie nazwał - stwierdzi Piotrek i dopiero sam Adam w 1735 odcinku "M jak miłość" wyjaśni o co w tym wszystkim chodzi. W sumie nie będzie musiał, bo zdąży tylko założyć spodnie i nie do końca zapiąć koszulę. - Proszę was, nie wydajcie mnie, dobra, mojej tajemnicy? Bardzo mi na tym zależy... - Werner będzie się martwił jak Andrzej zareaguje na jego romans z "wrogiem".

- Spokojnie, jesteśmy bardzo tolerancyjni - zapewni Zduński, a Kamil w 1735 odcinku "M jak miłość" będzie miał z przyjaciela niezły ubaw. - Chociaż mały coming-out by się przydał!

- Ej, dobra, panowie! To jest poważna sprawa, ten związek mi się podoba i ja nie chciałbym, żeby coś się z nim wydarzyło, dobra?

- Rozumiem, że ta dziewczyna, która tu ostatnio była i wybiegła w kurtce Anity, to też była Sylwia?

- Jakiej kurtce Anity? Co ty gadasz? - Kamil nie będzie wiedział co wyrabia się w kancelarii za jego plecami.

- No w tej kurtce, co jej kupiłeś, tej pomarańczowej. Ostatnio wpadam tutaj, zastaję Adama w podobnej sytuacji, a Sylwia wybiega w kurtce Anity. A ja myślałem, że... - doda Piotrek, lecz nie zdąży dokończyć, bo w 1735 odcinku "M jak miłość" Kamil natychmiast uzna, że Zduński postradał rozum skoro podejrzewał Anitę i Wernera o zdradę.

M jak miłość ZWIASTUN 1735 odcinka. Śmierć ojca Nadii i finał procesu oprawcy Basi. Tak się zacznie nowy sezon
Najnowsze