M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1739: Oto suknia ślubna Jagody! Pokaże ją Tadeuszowi i sprowadzi na nich nieszczęście - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-11 10:08

W 1739 odcinku "M jak miłość" Jagoda (Katarzyna Kołeczek) wybierze suknię ślubną na zbliżający się ślub z Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski), ale żadne z nich nie przewidzi, że los szykuje dla nich przykrą niespodziankę. Pech dopadnie narzeczonych już w chwili gdy Tadzio zacznie naciskać, że chce mieć wpływ n wybór kreacji Jagody na najważniejszy dzień w ich życiu. Ostatecznie przyszła panna młoda w 1739 odcinku "M jak miłość" pokaże się ukochanemu w sukni ślubnej, świadoma tego, że ściąga na nich gigantycznego pecha, że złamie tradycję! Ale najgorsze dopiero nastąpi. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tych scen oraz ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1739 - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Jagody i Tadeusza już w 1739 odcinku "M jak miłość" stanie pod znakiem zapytania, bo zakochani na własne życzenie ściągną na siebie pecha! Mimo,  że nie tworzą tradycyjnej pary, w ich związku nic nigdy nie było tak jak powinno, a różnice charakterów sprawiają, że między nimi bywa wybuchowo, to przy wyborze sukni ślubnej Jagoda zachowa się konsekwentnie i stanowczo.

Do salonu z sukniami dla pań młodych w 1739 odcinku "M jak miłość" pojedzie z nową macochą Krystyną (Dorota Chotecka-Pazura), żoną swojego ojca Staszka (Sławomir Holland). Za nic w świecie nie dopuści do tego, żeby Tadeusz zobaczył ją w stroju ślubnym. A tym bardziej pomagał jej wybrać wymarzoną suknię. Nawet kiedy Kiemlicz uzna, że nie ma co wierzyć w żadne zabobony, bo ich ślub i tak się odbędzie. - Możesz w to wierzyć lub nie, ale tradycja jest tradycją - suknia musi być dla ciebie niespodzianką - upomni go żona Staszka, a Tadeusz, jak cytuje portal światseriali.interia.pl nie będzie miał nic więcej do gadania.

- Super! Czyli nie mam już nic do powiedzenia? Ani w kwestii kiecki, ani świadków? Wielkie dzięki. To poczekam sobie w samochodzie. Najlepiej aż do ślubu! - oburzy się przyszły mąż Jagody. Jeszcze tego samego dnia zobaczy jednak ukochaną w białej kreacji. Jagoda sama zaprezentuje się Tadeuszowi jako panna młoda. Żeby jednak nie kusić losu i prowokować pecha, posunie się do małego kłamstwa.  - Do ślubu pójdę w innej. Tę założyłam na krótki pokaz, specjalnie dla ciebie... - wyjaśni Jagoda.

- Specjalnie dla mnie? Jesteś najpiękniejszą panną młodą, jaką widziałem! - Tadeusz w 1739 odcinku "M jak miłość" będzie zachwycony Jagodą w bieli, niczym księżniczka.

Problemy narzeczonych w 1739 odcinku "M jak miłość" zaczną się gdy dotrze do nich, że nie będą mieli świadka na ślub! Poproszą Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa), żeby byli ich drużbami, ale Rogowski odmówi i wystawi parę młodą niemal w ostatniej chwili. Jakby tego było mało suknia ślubna Jagody wkrótce potem w "M jak miłość" dostanie się w ręce Oli (Justyna Karłowska). Była Tadeusza będzie chciała ją zniszczyć!

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
M jak miłość odcinek 1739 ZWIASTUN. Włamanie do domu Ewy! Daniel dopadnie Kalinowską za śmierć swojej córki?
Najnowsze