M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1743: Ślub Jagody i Tadeusza z przeszkodami! Zazdrosna Ola wkroczy na ceremonię - ZDJĘCIA

2023-09-06 20:55

Ślub Jagody (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) w 1743 odcinku "M jak miłość" stanie pod znakiem zapytania i wiele będzie wskazywało na to, że zakochani jednak się nie pobiorą! Kiedy nadejdzie długo wyczekiwany dla młodej pary dzień, nic nie będzie szło zgodnie z planem. Narzeczonych dopadnie pech, który doprowadzi do tego, że w 1743 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiadomo czy w ogóle dotrą do kościoła w Lipnicy na ceremonię. A co gorsza na Jagodę i Tadeusza zaczai się Ola (Justyna Karłowska), była Kiemlicza, która będzie zdolna do każdej podłości z zazdrości o ich szczęście! Czy dojdzie do ślubu? Zobacz ZDJĘCIA i się przekonaj.

"M jak miłość" odcinek 1743 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Cała Grabina w 1743 odcinku "M jak miłość" będzie żyła ślubem Jagody i Tadeusza, a na liście zaproszonych gości znajdzie się wielu członków rodziny Mostowiaków. Jagoda jako siostrzenica Józefa Modrego (Stefan Friedmann), córka policjanta Staszka Popławskiego (Sławomir Holland) dla Barbary jest częścią rodziny. Tak samo seniorka rodu traktuje Tadeusza, przyjaciela, dawnego wspólnika Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński), który dzierżawi sad zmarłego Lucjana (śp. Witold Pyrkosz).

Nic dziwnego, że w 1743 odcinku "M jak miłość" Barbara będzie gościem honorowym pary młodej. Ale nie tylko ona, bo na ślubie i weselnym w domu Modrego w Grabinie pojawią się też świadkowie, Zofia Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), Robert Żak (Krzysztof Tyniec), a także Staszek z żoną Krystyną (Dorota Chotecka-Pazura) i bliscy z rodziny nowożeńców i grona przyjaciół, których nikt wcześniej w serialu nie widział. Można też liczyć na obecność na ślubie Lilki (Monika Mielnicka), córki Krystyny, która do tej pory nie poznała nowej siostry.

Ale jednej osoby nikt w 1743 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciał widzieć! Mimo to niezaproszona Ola uzna, że musi zobaczyć na własne oczy jak jej niedoszły narzeczony bierze ślub z inną. To zazdrość o szczęście Jagody i Tadeusza popchnie Olę do tego, że cały czas będzie trzymała się w pobliżu, obserwując młodą parę z ukrycia. Nie odważy się wejść do kościoła w Lipnicy gdzie zakochani złożą małżeńską przysięgę, ale zjawi się na weselu w domu Modrego.

Już po tym jak w 1743 odcinku "M jak miłość" Tadeusz i Jagoda zostaną mężem i żoną wymkną się na chwilę z przyjęcia do ogrodu, gdzie zakradnie się także zazdrosna, zawistna Ola. Jak daleko się posunie, żeby zniszczyć młodym ten dzień? To na razie pozostaje tajemnicą, ale pewne jest to, że dzień ślubu i wesela będzie dla Jagody i Tadeusza pełen przeszkód, które na szczęście uda im się pokonać.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany