M jak miłość

M jak miłość. Ola zniszczy ślub Tadeusza i Jagody? Zabierze jej nawet suknię ślubną! - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-08-31 13:39

Ola (Justyna Karłowska) nie popuści w nowych odcinkach "M jak miłość"! Jagoda (Katarzyna Kołeczek) zacznie przygotowywać się do ślubu z Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski), wybierze suknię ślubną, a we wszystkim pomoże jej Krysia (Dorota Chotecka-Pazura). Niestety wiadomo już, że była ukochana Kiemlicza tak łatwo się nie podda i wcale nie zachwyci ją myśl, że sadownik ułoży sobie życie z inną kobietą. Wkrótce w "M jak miłość" Ola mocno zainteresuje się przygotowaniami do ślubu Jagody i Tadeusza. Zabierze pannie młodej sukienkę?! Zobacz WIDEO z tych scen.

Ola zniszczy ślub Oli i Tadeusza w "M jak miłość"?

Ola wkrótce dowie się o ślubnych planach Kiemlicza. To ona zostawiła Tadeusza, który miał w planach podarować jej pierścionek zaręczynowy, ale kobieta uciekła z Grabiny. Pojawiła się w zeszłym sezonie "M jak miłość", kiedy sadownik zdążył ułożyć sobie życie z Jagodą. Ich znajomość nie zaczęła się wielce romantycznie, ale za to znaleźli wspólny język, a po czasie się w sobie zakochali. W 1736 odcinku "M jak miłość" to Jagoda przejęła inicjatywę, znalazła pierścionek zaręczynowy kupiony dla niej i stwierdziła, że sama oświadczy się Tadeuszowi, skoro on panikuje. Tak oto stali się narzeczeństwem, a już niebawem czeka ich ślub. 

W przygotowaniach pomoże pasierbicy Krysia. To ona doradzi córce Staszka (Sławomir Holland) w wyborze najpiękniejszej sukni ślubnej. W końcu kobieta zdecyduje się na tę wymarzoną, ale co ciekawe, zainteresuje się nią także Ola. W "Kulisach M jak miłość", które można zobaczyć poniżej widać, że była ukochana Tadeusza "przymierza" kreację rywalki, przykłada ją do ciała i sprawdza, jak wyglądałby w sukni Jagody. Z pewnością poczuje ukłucie zazdrości, że to nie ona zdobyła serce dobrego i uczynnego sadownika. 

Zamieszanie przed ślubem Jagody i Tadeusza 

Pewnym jest, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Ola nieco namiesza. Wątpliwym wydaje się jednak, by kobieta zdołała rozbić silny związek Jagody i Kiemlicza. Co ciekawe, Ola także powinna znaleźć swoją miłość. Już podczas nagrań i zdjęć z wakacyjnego kręcenia odcinków "M jak miłość" było widać, że Ola zainteresuje się Bartkiem (Arkadiusz Smoleński). To Rogowscy jako pierwsi odkryją, że Lisiecki wrócił do Grabiny bez Uli (Iga Krefft). Może jeśli Ola ułożyłaby sobie życie z Bartkiem, zostawiłaby w spokoju Jagodę i Tadeusza? Na odpowiedź trzeba jeszcze zaczekać. 

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze

Materiał sponsorowany