M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1736: Misiek przeczuje tragedię! Syn Kingi i Piotrka będzie miał proroczy sen - ZDJĘCIA

2023-08-25 11:01

W 1736 odcinku "M jak miłość" sprytny Misiek (Aleksander Bożyk) przeczuje tragedię ojca. Kiedy Piotrek (Marcin Mroczek) będzie walczył o życie w szpitalu po rozległym zawale, nieświadomy syn zazna proroczego snu! Misiek pozostanie pod opieką Barbary (Teresa Lipowska), która nie ukryje strachu i smutku po zabraniu Zduńskiego do szpitala. W 1736 odcinku "M jak miłość" zostanie sama z Miśkiem, bo Rogowscy rzucą się na ratunek Piotrkowi. Chłopczyk udowodni, że ma wyjątkowe połączenie z ojcem, chociaż nie usłyszy informacji o tragicznych zdarzeniach.

"M jak miłość" odcinek 1736 po wakacjach - wtorek, 29.08.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Misiek wystraszy się na całego. Razem z rodzicami  i siostrami wyjedzie do Grabiny, gdzie będzie miał spędzić czas w rodzinnym domu Mostowiaku. Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek udadzą się za to na romantyczny wypad do siedliska. Chłopczyk nie zarejestruje, co tak naprawdę wydarzy się w Grabinie... W 1736 odcinku "M jak miłość" Piotrek zawalczy o życie po zawale, a zaalarmowani Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) niemal wybiegną z domu, by rzucić się na pomoc Zduńskiemu. Mostowiakowa stanie się świadkiem niepokojącej wymiany zdań Rogowskiego z Kingą, po której stanie się jasne, że Zduński może nie przeżyć...

- Jezus Maria... - rzuci jedynie Barbara, która zostanie w domu z Miśkiem. Nadejdzie wieczór, a ona pójdzie sprawdzić, czy z chłopcem wszystko w porządku. Okaże się, że wejdzie do sypialni w odpowiednim momencie, bo Misiek akurat wyrwie się z koszmaru!

Proroczy sen Miśka w 1736 odcinku "M jak miłość". Przewidzi zawał ojca?

- Babciu, ty płaczesz? - zapyta Misiek Mostowiakową, która ledwo ukryje łzy. 

- Nie skąd... - skłamie seniorka. (...) Dlaczego nie śpisz? miałeś zły sen?

- Śniło mi się, że... - nie dokończy wystraszony chłopiec i spuści wzrok. Barbara natychmiast go uspokoi i ostatecznie Misiek nie będzie w chodził w szczegóły tego, co mu się przyśniło. Po jego minie można jednak wywnioskować, że to coś naprawdę koszmarnego. Co ciekawe, Misiek dozna koszmaru sennego akurat w momencie, kiedy jego ojciec będzie operowany, a specjaliści zawalczą o jego życie. Sam lekarz wspomni, że stan pacjenta jest bardzo trudny.

- Nic nie mów, to tylko sen - pocieszy Barbara w 1736 odcinku "M jak miłość". - Będzie dobrze, spróbuj zasnąć aniołku, możesz liczyć owce - zaproponuje seniorka. 

- A wiesz babciu, że owce potrafią widzieć to, co się dzieje za nimi. Muszę to powiedzieć tacie, na pewno też by tak chciał - powie Misiek, a Barbarze łzy same napłyną do oczu. Nie powie dziecku, że tatuś walczy o życie i nie wiadomo, czy przeżyje...

- Na pewno, na pewno mu powiesz, śpij - spokoi Miśka Barbara, a sama otrze łzy smutku i rozpaczy. 

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Najnowsze

Materiał sponsorowany