M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1735: Kłamliwa Julia zrobi z Andrzeja wariata! Pokaże Sylwii dowód jak Budzyński ją dręczy - ZDJĘCIA

2023-08-28 20:03

W 1735 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) pokaże Sylwii (Hanna Turnau) mocne dowody na szaleństwo Andrzeja (Krystian Wieczorek). Kostecka na własne oczy przekona się, do czego zdolny jest Budzyński. Malicka otworzy maile, które dostała od byłego kochanka oraz opowie o dramatycznych wydarzeniach w sądzie. W 1735 odcinku "M jak miłość" Sylwia nasłucha się o niemoralnych propozycjach Budzyńskiego, który rzekomo nie chce odpuścić prawniczce, chce do niej wrócić, odnowić kontakt, a jeśli zostanie odrzucony - zemści się!

"M jak miłość" odcinek 1735 po wakacjach - poniedziałek, 28.08.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Julia w 1735 odcinku "M jak miłość" wytoczy ciężkie działa. Będzie gotowa pogrążać Budzyńskiego w oczach szefa i przyjaciółki. Dlatego też, przejęty Rotkiewicz (Aleksandar Milicević) uda się na poważną rozmowę z Andrzejem, w której wywlecze brudy prawnika. To dopiero początek, bo cwana prawniczka niby mimochodem zacznie wspominać o coraz gorszych zagraniach męża Magdy (Anna Mucha). To przyjaciółce zarzuci przynętę, a Kostecka "łyknie" nowe "dowody" w sprawie nagabywania Andrzeja. Po spotkaniu w sądzie Malicka wróci do biura i zacznie udawać, że były kochanek znów ją dręczy.

- Jak tam? Jak poszło spotkanie w sądzie - zapyta Sylwia, kiedy przyjaciółka z nietęgą miną wkroczy do biura po spotkaniu w sądzie. 

- Wszystko było dobrze, do momentu, kiedy zostałam z Budzyńskim sam na sam - oznajmi w 1735 odcinku "M jak miłość". 

- Co znowu zrobił? - zapyta się zatroskana Sylwia. 

- Nie chcę o tym rozmawiać. - (...) Nie zamierza odpuścić, był natarczywy, nalegał na spotkanie. 

- Nic z tego nie rozumiem, on zachowuje się jak wariat - uzna Kostecka. 

- Właśnie! To nie jest normalne zachowanie, ja mu powiedziałam, żeby poszedł na jakąś terapię albo coś. Najwyraźniej nie potrafi tego znieść, że nie ma już nade mną kontroli.

- Chory facet, powinien się leczyć. A ty powinnaś mu zagrozić, że jak nie przestanie, to pójdziesz z tym na policję - uzna przyjaciółka Malickiej, ale ta odwróci temat. 

Sylwia dostanie dowód na nagabywanie Andrzeja w 1735 odcinku "M jak miłość"

Julia domyśli się, że musi mieć dowód, by uwiarygodnić zachowanie Andrzeja. W obecności Kosteckiej otworzy maila, który dostanie rzekomo od byłego kochanka. Słowem nie wspomni, że sama wysyła sobie podobną korespondencję.

"Nie potrafię przestać o Tobie myśleć, to jest silniejsze ode mnie... Wiem, że bardzo Cię zraniłem, ale gdybyś dała mi jeszcze jedną szansę, wszystko Ci wynagrodzę... Spotkaj się ze mną, proszę... Magda o niczym się nie dowie, obiecuję." - przeczyta Kostecka na ekranie monitora Julii. 

Dla przyjaciółki Julii stanie się jasne, że Budzyński oszalał. Nie domyśli się, że Malicka sama tworzy sobie w głowie chore scenariusze, udaje nagabywanie Budzyńskiego, a mail jest sfałszowany. Sylwia bez problemu uwierzy, że Andrzej stanowi zagrożenie dla jej przyjaciółki, a jej tylko o to chodzi. 

M jak miłość odcinek 1735 ZWIASTUN. Magda i Andrzej okłamią Nadię w sprawie rodziców? Julia pogrąży Budzyńskiego
Najnowsze

Materiał sponsorowany