M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1735: Rotkiewicz wywlecze brudy na Andrzeja Budzyńskiego. Pójdzie o chore wymysły Julii - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-28 21:00

W 1735 odcinku "M jak miłość? Rotkiewicz (Aleksandar Milicević) weźmie się za Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Szef Julii (Marta Chodorowska) uwierzy we wszystko, co nagada mu Malicka. Plan prawniczki zadziała, a Rotkiewicz będzie przekonany, że Andrzej to kawał drania. Przestraszy się, kiedy w 1735 odcinku "M jak miłość" Julia będzie musiała stanąć na przeciwko byłego kochanka w sądzie. Zanim to nastąpi, odbędzie się szokująca rozmowa Rotkiewicza i Budzyńskiego. Wywlecze sprawę zdrady i dojdzie do ostrej wymiany zdań. Zobacz ZWIASTUN z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1735 po wakacjach - poniedziałek, 28.08.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1735 odcinku "M jak miłość" Rotkiewicz osobiście wybierze się do Budzyńskiego na prywatną rozmowę. Poczuje, że musi wyjaśnić z konkurentem parę spraw przed tym, jak mąż Magdy (Anna Mucha) stanie w sądzie na przeciwko Julii. Szef Malickiej wierzy jej, że były kochanek ją prześladuje, przekracza granice i grozi. Mężczyzna nie ma pojęcia, że pracownica nim manipuluje. Postanowi więc postraszyć Budzyńskiego i stanąć w obronie "ofiary" Julii. 

- (...) Powiem wprost, nie chcę wtrącać się w twoje prywatne sprawy, ale martwi mnie zaistaniała sytuacja - zacznie Rotkiewicz. 

- A o co ci konkretnie chodzi? - zainteresuje się mąż Magdy w 1735 odcinku "M jak miłość". 

- O mecenas Julię i o ciebie. Wiem, że jakiś czas temu coś się wydarzyło i że pojawiło się między wami napięcie. Zastanawiam się czy to napięcie nie przeniesie się na salę sądową - oznajmi szef Malickiej, ale Budzyński zapewni go, że jest zawodowcem. - Tak na marginesie, trochę nie mieści mi się to w głowie Andrzej. Nie znałem cię od tej strony, myślałem, że relacje między tobą a Magdą są w jak najlepszym... - nie dokończy prawnik, bo Andrzej oburzy się i nagada mu o tym, że to jego prywatna kwestia. 

- Jeśli chodzi o mecenas Malicką, to temat dawno zamknięty. Nie martw się - skwituje mąż Magdy.

- Tak by było lepiej dla wszystkich, żeby ten temat był raz na zawsze zamknięty. Do zobaczenia na sali sądowej - pożegna się Rotkiewicz.

Julia nie powstrzyma się od planu zniszczenia Andrzeja 

W 1735 odcinku "M jak miłość" Budzyński nie domyśli się, że wizyta Rotkiewicza i wywlekanie brudów z przeszłości zostały spowodowane tym, że Malicka wciąż opowiada o nim kłamstwa. Nie przewidzi, że Julia ma chory plan zniszczenia go. Kiedy faktycznie dojdzie do rozprawy i wszyscy pojawią się w sądzie, Andrzej postara się zachować kamienną twarz. Szkoda tylko, że Julia wpadnie w histerię, bo usłyszy rozmowę prawników na temat ciąży żony Rotkiewicza. To ją tak zaboli, że ucieknie do łazienki i wpadnie w histerię. Jeszcze tego samego dnia przypieczętuje swój chory plan. Będzie zdecydowana na wrobienie Andrzeja w zabójstwo i ucieczkę. To, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość", będzie szokiem dla wszystkich. 

M jak miłość odcinek 1735 ZWIASTUN. Magda i Andrzej okłamią Nadię w sprawie rodziców? Julia pogrąży Budzyńskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze