M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1730: Paweł wyjawi Kindze, że chory Piotrek zasłabł. Ukrył przed nią chorobę brata - ZDJĘCIA

2023-05-01 10:26

W 1730 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) nie zdoła dłużej milczeć w sprawie problemów Piotrka (Marcin Mroczek) ze zdrowiem! Widział na własne oczy jak brat bliźniak zasłabł, ale obiecał, że nie powie o tym jego żonie. Do czasu aż stan Piotrka znów się pogorszy. Przepracowany, osłabiony, zestresowany Zduński w 1730 odcinku "M jak miłość" dostanie ataku duszności w kancelarii, czego świadkiem będzie Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek). Zdenerwowany Paweł wreszcie przerwie milczenie. Przyzna się Kindze, że Piotrek przy nim zemdlał, ale myślał, że brat zgłosi się do lekarza na badania. Kinga będzie wściekła na szwagra. Jak to się skończy? Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z tych scen z 1730 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1730 - wtorek, 9.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Chory Piotrek w 1730 odcinku "M jak miłość" nadal będzie udawał przed Kingą, że nic mu nie jest, ale czujnej żony nie oszuka tak łatwo. Zduńskiego dopadną kolejne objawy choroby - zawroty głowy, omdlenia, a nawet bóle w klatce piersiowej i ataki duszności. Zamiast jednak zadbać o siebie Piotrek będzie jeszcze ciężej pracował. Aż wreszcie Kinga zorientuje się, że z mężem dzieje się coś złego. Blady, cierpiący na bezsenność Piotrek będzie wyglądał jak cień człowieka, a mimo to nie posłucha Kingi, która poleci mu zgłosić się na badania do lekarza, zwolnić tempo i odpocząć.

Stan Piotrka w 1730 odcinku "M jak miłość" gwałtownie pogorszy się w kancelarii. A ponieważ Andrzej stanie się świadkiem jak Zduński nie może złapać tchu, jakby się dusił, postanowi jak najprędzej ostrzec Kingę, Pawła i Frankę (Dominika Kachlik), że dzieje się z nim coś złego. Bo Piotrek przed Budzyńskim zbagatelizuje problemy ze zdrowiem.

Podczas spotkania w bistro w 1730 odcinku "M jak miłość" Paweł uzna, że nie może dłużej kryć chorego Piotrka, zatajać przed Kingą, że już od dawna z jej mężem nie jest dobrze. - Mogłem się tego spodziewać. Prosiłem durnia po dobroci, ale teraz to chyba go zwyczajnie zabiję - Paweł przypomni sobie jak Paweł przy nim zemdlał, obiecał, że zrobi badania, ale słowa nie dotrzymał.

Zaniepokojona Kinga w 1730 odcinku "M jak miłość" zacznie robić szwagrowi wyrzuty. - Coś mnie ominęło? Może chcesz mnie wtajemniczyć? Przyparty do muru Paweł przyzna się bratowej, że Piotrek zlekceważył już raz objawy choroby, a teraz następują tego skutki. Kinga postanowi wziąć sprawy w swoje ręce. Złoży mężowi niezapowiedzianą wizytę w kancelarii, zmuszając Piotrka, żeby zgłosił się na wizytę do kardiologa.

Mimo, że w 1730 odcinku "M jak miłość" Piotrek obieca Kindze, że się przebada, słowa nie dotrzyma. Zamiast pójść do lekarza, zjawi się w sądzie, gdzie zaciągnie go Rotkiewicz (Aleksandar Milicević).

M jak miłość. Choroba Piotrka doprowadzi do tragedii. Czy mąż Kingi umrze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze