M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1729: Koszmarna wpadka Aleksandry i Iwony. Narażają się na własne życzenie

2023-04-19 13:02

W 1729 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) i Iwona (Hanna Śleszyńska) wpadną w poważne kłopoty! Seniorki otworzyły swój kawiarniany biznes, ale szybko się okaże, że może porwały się z motyką na słońce. Matka Anety (Ilona Janyst) i Chodakowska nie przewidzą koszmarnych wydarzeń w lokalu "Makarenka". Aleksandra bardzo kiepsko potraktuje pewnego klienta, który w 1729 odcinku "M jak miłość" zjawi się w kawiarni. Szkoda tylko, że seniorka nie przewidzi, z kim tak naprawdę ma do czynienia!

"M jak miłość" odcinek 1729 - poniedziałek, 8.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Iwona i Aleksandra otworzyły wspólny biznes, ale już w 1729 odcinku "M jak miłość" poczują, że może to nie był najlepszy pomysł. W "Makarence" pojawi się tajemniczy mężczyzna. Krystian Zach na początku nie poda swojej tożsamości, a matka Marcina (Mikołaj Roznerski) nie domyśli się, z kim ma do czynienia! Aleksandra będzie tak pochłonięta sprawami syna, że zapomni o dobrych manierach. Koszmarnie potraktuje obcego mężczyznę i to okaże się dużym błędem! Zmartwiona matka bardzo przeżywa to, co dzieje się u detektywa i Izy (Adriana Kalska). Małżeństwo się rozpada, a syn traci rodzinę! Najgorsze, że cierpią na tym dzieci, wnuczka Maja (Laura Jankowska) oraz wnuczek Szymek (Staś Szczypiński). To o ich los zadrży seniorka, a będzie tylko gorzej... Prawdopodobnie dojdzie do rozwodu Izy i Marcina i rozbicia rodziny na zawsze. Chociaż detektyw postara się jeszcze negocjować z ukochaną, sprawa wydaje się przegrana. 

Problemy u Chodakowskich spowodują, że Aleksandra w 1729 odcinku "M jak miłość" nie będzie sobą! Zazwyczaj uśmiechnięta i uprzejma kobieta, okropnie potraktuje tajemniczego klienta Krystiana Zacha. Stanie się opryskliwa, a nie przewidzi, że ma do czynienia  z ważną postacią!

Interes Iwony i Aleksandry upadnie w 1729 odcinku "M jak miłość"?

Okaże się, że Krystian Zach to znany influencer kulinarny, który dzięki swoim zasięgom w Internecie, może zniszczyć biznes matki Anety i matki Marcina! Mężczyzna poczuje się dotknięty kiepskim potraktowaniem Chodakowskiej i wywiąże się spory problem... Iwona i Aleksandra miały rozkręcić lokal, który prowadzą w sumie od niedawna, a w zamian za to napotkają wielkie problemy. Czy Krystian Zach zniszczy biznes seniorek? Obie spróbują odkręcić złą sytuację i załagodzić konflikt. 

M jak miłość. Iza zostawi Marcina i dzieci dla Radka! Straci rodzinę na własne życzenie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze