M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1729: Dramat Szymka. Syn Marcina straci drugą matkę! Nie uwierzy w kłamstwa Izy - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-05-02 9:28

Szymek (Staś Szczypiński) w 1729 odcinku "M jak miłość" ucieknie ze szkoły, żeby nie patrzeć jak Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) się rozwodzą. Syn Chodakowskich wyruszy w drogę do Grabiny, do domu babci Barbary (Teresa Lipowska), który ma się stać dla niego bezpiecznym schronieniem do czasu aż rodzice się pogodzą. Na szczęście w 1729 odcinku "M jak miłość" Szymkowi nic się nie stanie. Iza i Marcin odnajdą syna całego i zdrowego. Będą mu jednak musieli powiedzieć o rozstaniu. 7-latek nie uwierzy w zapewnienia Izy, że nadal będzie jego mamą. Poczuje jakby znów stracił matkę. Dramat Szymka rozegra się na oczach Marcina. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen z 1729 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1729 - poniedziałek, 8.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Szymek w 1729 odcinku "M jak miłość" usłyszy, że Iza chce rozwodu od Marcina i cały świat 7-latka legnie w gruzach! Niemal do końca syn Chodakowskiego będzie wierzył  w to, że rodzice się nie rozwiodą, że ich rozstanie nie potrwa długo, a mama wreszcie do nich wróci. Podsłucha jednak rozmowę Izy i Marcina i zdecyduje się na ucieczkę do Grabiny. W zdobyciu pieniędzy na bilet pomoże Szymkowi koleżanka ze szkoły, Amelka (Ninel Kos). Dzięki niej 7-latek zdoła opuścić budynek i wyruszyć w drogę na przystanek.

Niemal w ostatniej chwili w 1729 odcinku "M jak miłość" Chodakowscy odnajdą syna, którego zabiorą do domu. Iza i Marcin ze strachu przed tym, co jeszcze może zrobić Szymek, porozmawiają wreszcie otwarcie z synem o zmianach, które czekają rodzinę. W oczach chłopca znów pojawią się łzy, że mama od nich odchodzi. Nie pomogą nawet zapewnienia Izy, że to wcale nie oznacza, że on i Maja przestaną być jej dziećmi. - Kochanie, jesteście dla nas najważniejsi na świecie. To, że nie będziemy już z tatą razem, wcale nie znaczy, że nie będziemy rodziną i że przestaniemy was kochać…

- Nieprawda! Nie wierzę ci! - krzyknie zrozpaczony Szymek do Izy i zaraz potem w 1729 odcinku "M jak miłość" zwróci się do Marcina. - Zrób coś, tato! Nie zgadzaj się na to, słyszysz?! - prośba syna będzie dla Chodakowskiego ciosem prosto w serce. Gdyby to zależało od niego, zatrzymałby Izę przy sobie na zawsze. Nadal przecież ją kocha.

- Mama tak naprawdę nigdy od ciebie nie odejdzie. Ani od ciebie, ani od Majki. Zawsze będzie waszą mamą i zawsze będzie was kochać najbardziej na świecie - wytłumaczy Szymkowi drżącym głosem, żeby totalnie się nie rozkleić.  - Ale ja chcę, żeby kochała też ciebie! Żebyśmy byli rodziną! Tak jak dawniej!

- Jesteśmy, synku, zawsze będziemy... To, że nasze drogi, mamy i moja, się rozeszły to niczego nie zmienia. Tak czasem po prostu bywa - wyjaśni Marcin, lecz Szymek nie zdoła się uspokoić. Rozstanie rodziców bardzo zrani 7-latka, który będzie chciał mieć ich oboje zawsze przy sobie.

Z kolei rozchwiana emocjonalnie i psychicznie Iza w 1729 odcinku "M jak miłość", która nadal własne szczęście będzie stawiała na pierwszym miejscu, przytulając do siebie Szymka, będzie brnęła w kolejne kłamstwa.  - Tak bardzo cię kocham, skarbie... Ty i Maja jesteście dla mnie wszystkim! Jesteście i będziecie zawsze dla mnie i dla taty najważniejsi na świecie...

M jak miłość odcinek 1729 ZWIASTUN. Szymek ucieknie od rodziców! Rozwód Izy i Marcina doprowadzi do tragedii
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze