M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1727: Magda nie zgodzi się na powrót do kancelarii Andrzeja. Nie wróci dopóki będzie tam Julia - ZDJĘCIA

2023-04-06 20:10

W 1727 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) będą szczęśliwi jak dawniej. Po tym jak znów zaczęli uprawiać seks Budzyński zadba o to, żeby ukochana wymazała z pamięci jego zdradę. Ale w jednej sprawie nie uda mu się przekonać żony do zmiany zdania. Magda nie zgodzi się na powrót do pracy w kancelarii. Co więcej, w 1727 odcinku "M jak miłość" uzna, że to już zamknięty rozdział jej życia, że nie może pracować z Andrzejem w miejscu, gdzie tuż obok jest jego kochanka Julia Malicka (Marta Chodorowska). Budzyński będzie musiał pogodzić się z tym, że nie będzie miał Magdy zawsze przy sobie. Niestety to zapowiedź kolejnych kłopotów. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1727 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1727 - poniedziałek, 24.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Miłość Magdy i Andrzeja w 1727 odcinku "M jak miłość" zatriumfuje jak kiedyś po przełomowym momencie, jakim był upojny seks pod prysznicem! Szczęśliwi Budzyńscy będą się cieszyli każdą chwilą, kochali się przy każdej nadarzającej okazji, bo Magda nie będzie już czuła oporów przed bliskością z Andrzejem. Ostatecznie wybaczyła mu zdradę z Julią, uporała się z bolesnymi przeżyciami, choć nie tak szybko zapomni o tym jak bardzo ukochany ją zranił. Dała jednak mężowi drugą szansę i w 1727 odcinku "M jak miłość" doceni fakt, że Andrzej stara się ze wszystkich sił odzyskać jej zaufanie, pokazać, że jest dla niego najważniejsza, że dla niej zrobiłby wszystko.

Niestety między Budzyńskimi w 1727 odcinku "M jak miłość" pozostanie jedna przykra sprawa, nie do przeskoczenia. Andrzej będzie miał nadzieję, że Magda wróci do pracy w jego kancelarii, że odzyskał nie tylko żonę, ale i świetną sekretarkę. Jak podaje światseriali.interia.pl. przed Magdą kolejne egzaminy na studiach prawniczych, zdany na najwyższą ocenę egzamin z kryminologii, po którym małżonkowie będą świętowali sukces na randce w restauracji.

Wówczas Andrzej w 1727 odcinku "M jak miłość" zaproponuje Magdzie powrót do kancelarii. Nie jako gościa odwiedzającego przyjaciół, ale najważniejszego pracownika, na którego wciąż czeka biurko w biurze. Ona jednak odmówi. - Nie jestem na to gotowa. Nie wiem, czy kiedykolwiek będę... Chyba rozumiesz, że wolałabym unikać spotkań z Julią, a to byłoby dość trudne - wyjaśni Magda, która zbyt wiele razy wpadła na Julię w windzie biurowca, by mieć pewność, że więcej nie zobaczy Malickiej w podobnych okolicznościach.

Na tym etapie życia Magda w 1727 odcinku "M jak miłość" będzie chciała się skupić na Andrzeju, ich dzieciach - Maćku (Franciszek Przanowski) i Nadii (Mira Fareniuk) i prowadzeniu pensjonatu w siedlisku. Co nie będzie łatwe, bo przecież nie zdoła spędzać w Grabinie tyle czasu co wtedy gdy rozstała się z Andrzejem i tam znalazła schronienie.

- Muszę dbać o mój mały, raczkujący biznes. Do siedliska wciąż przyjeżdżają goście, nawet teraz, zimą, mam trochę rezerwacji. Kokosów nie zarobię, ale da się z tego żyć. Skromnie, bo skromnie, ale zawsze. Siedlisko to teraz mój prawdziwy dom. A kancelaria jest już rozdziałem zamkniętym - oświadczy Andrzejowi Magda, a on w 1727 odcinku "M jak miłość" nie będzie naciskał, by nie narażać żony na spotkania z kochanką. Zwłaszcza, że niezrównoważona psychicznie Julia zaplanuje zemstę na Budzyńskim, żeby zniszczyć mu życie i karierę.

M jak miłość. Julia pozbiera się po próbie samobójczej i pójdzie po swoje! Budzyńscy się od niej nie uwolnią
M jak miłość. Pierwsza noc Magdy i Andrzeja po zdradzie. Namiętne pocałunki i finał, na który wszyscy czekal
Najnowsze