M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1720: Marcin wyzna Aleksandrze, że rodzina mu się rozpada - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-27 20:02

W 1720 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) nie zniesie dłużej tego, że Iza (Adriana Kalska) coraz bardzie oddala się od niego i dzieci. Wypadek Szymka (Staś Szczypiński) uświadomi Chodakowskiemu, że nie może liczyć na żonę nawet w najważniejszych sprawach, że Izy nie ma przy dzieciach, kiedy najbardziej tego potrzebują. Nic dziwnego, że Marcin w 1720 odcinku "M jak miłość" załamie się i poczuje jakby rodzina, o którą tyle razy walczył, właśnie się rozpadała. Ze swoich obaw zwierzy się matce Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska). To co od niej usłyszy, wcale go nie pocieszy. Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1720 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1720 - poniedziałek, 27.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Kolejny raz w 1720 odcinku "M jak miłość" Marcin będzie zdany tylko na siebie, bo dla Izy już od dawna dzieci i rodzina w zasadzie się nie liczą. Tylko będzie udawała przed mężem, że stara się być dobrą matkę, żeby Szymek i Maja (Laura Jankowska) nie odczuwali tak jej nieobecności w domu. Z marnym skutkiem! Najpierw Iza zawiedzie na całej linii 5-letnią córkę, bo nie pojawi się na jej bajkowej imprezie w przedszkolu dla matek i córek.

A kiedy dojdzie do tragedii i Szymek w 1720 odcinku "M jak miłość" ulegnie wypadkowi, Iza będzie z dala od rannego synka, który będzie jej potrzebował bardziej niż kiedykolwiek. W tym czasie skupi się na pracy, Radku (Philippe Tłokiński), z którym będzie włóczyć się po lesie w Gródku, zbierając materiał do reportażu, a potem nawet tarzać z nim po ziemi.

Dlaczego w 1720 odcinku "M jak miłość" Iza nie odbierze telefonu od Marcina ze szpitala już po wypadku Szymka? Bo upadając na Radka w lesie jej komórka roztrzaska się. Dopiero po wielu godzinach zobaczy nieodebrane połączenia od męża i łaskawie wróci do domu. Zanim jednak Iza stanie w drzwiach mieszkania, Marcin przejdzie załamanie. - Mamo, ja nie wiem co się dzieje z naszą rodziną. Nie wiem i boję się dowiedzieć... - wyzna Aleksandrze, lecz słowem nie wspomni, że podejrzewa Izę o zdradę i romans z Radkiem.

- Zamiatanie problemów pod dywan jeszcze nikomu nie pomogło. Ale chyba lepiej znać prawdę, nawet najgorszą... - poradzi synowi Aleksandra.

W finale w 1720 odcinku "M jak miłość" Marcin wyciągnie z Izy gdzie była i czy zakochała się w Radku.

M jak miłość odcinek 1720 ZWIASTUN. Marcin zapyta Izę czy kocha Radka. Jakub oszukany przez Kasię w sprawie rodziny
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze