M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1717: Nie będzie pożegnania Uli i Bartka. Kupi jeden bilet do Australii w tajemnicy przed mężem - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-02-22 12:47

Ula (Iga Krefft) w 1717 odcinku "M jak miłość" kupi jeden bilet w jedną stronę do Australii i to w tajemnicy przed mężem! Bartek (Arkadiusz Smoleński) zrobi wszystko, by żona zmieniła zdanie, dała się namówić na pozostanie w Grabinie, ale nic z tego. Córka Marka (Kacper Kuszewski) zdecyduje się wywinąć największy numer w życiu i w ukryciu poszuka biletów do Sydney. Wyjedzie z Grabiny, ku wielkiemu smutku Mostowiaków. W 1717 odcinku "M jak miłość" nie nastąpi wzruszające pożegnanie. Ula wymknie się po cichu na lotnisko...

"M jak miłość" odcinek 1717 - wtorek, 14.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1717 odcinku "M jak miłość" nie ma co liczyć na pożegnanie się Uli z Mostowiakami. O ile za pierwszym razem, kiedy wraz z Bartkiem i Kalinką (Oliwia Kępka) opuszczali Grabinę, przytulali Barbarę (Teresa Lipowska) i się żegnali, tak teraz Lisiecka po prostu zwieje. Bartek nie pozna własnej żony, która nagle wymyśli nowy sposób na życie, zapragnie być joginką w Australii i nikt nie przetłumaczy jej, że to zły pomysł. W 1717 odcinku "M jak miłość" nie tylko Bartek nie zrozumie ukochanej, bo reprymendy udzieli jej także Marysia (Małgorzata Pieńkowska), a swoje niezadowolenie okaże Barbara. 

Ula nie posłucha się jednak nikogo i bez względu na opinie bliskich, postanowi spakować się i wyjechać. - (...) Myślę, że Ula złapała ten moment, w którym ona wie, jasno, że teraz chciałaby żeby jej życie wyglądało w określony sposób, ale to jest wszystko tak niepewny uścisk z tym marzeniem, które ona ma, że boi się, że ktoś powie coś takiego, że to zawarzy na jej decyzji, że znowu zrezygnuje z siebie - tłumaczy Iga Krefft zachowanie swojej bohaterki z "M jak miłość". 

Ula wyjedzie bez pożegnania w 1717 odcinku "M jak miłość"

W 1717 odcinku "M jak miłość" Ula nie powie nikomu, że kupuje jeden bilet do Sydney. Specjalnie wyjdzie przed dom Mostowiaków w Grabinie i zadzwoni upewnić się, że może zakupić bilet w jedną stronę. - Czy są jeszcze bilety na dzisiejszy lot do Sydney? Tylo jeden by mnie interesował - powie przez telefon Lisiecka i stanie się jasne, że chce zostawić Bartka i opuścić Mostowiaków jak najszybciej. 

Ula w 1717 odcinku "M jak miłość" nie dogada się z Bartkiem, on nie będzie wiedział, jak ma dotrzeć do żony, bo żadne argumenty do niej nie trafią. W końcu poniesie klęskę, bo Ula faktycznie zakupi jeden bilet do Australii i wyjedzie. Nie będzie żadnych wylewnych pożegnań, bo kobieta po prostu spakuje się i opuści dom Mostowiaków. 

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Najnowsze