M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1717: Ucieczka Uli z Grabiny. Spakuje się i raz na zawsze opuści Mostowiaków - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-02-22 10:48

W 1717 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) zacznie pakować wszystko, co do tej pory zgromadziła w domu w Grabinie i tym sposobem pożegna się z rodziną Mostowiaków. Bartek (Arkadiusz Smoleński) będzie jedynie bezradnie patrzył jak żona skreśla wszystko, co budowali tyle czasu i stawia na nowe życie w Australii. W 1717 odcinku "M jak miłość" nikt nie zrozumie decyzji Uli, która niemal z dnia na dzień postanowi całkowicie zmienić swoje życie i zapomnieć o rodzinnej wsi. Weźmie walizę i raz na zawsze opuści Mostowiaków. Zobacz WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1717 - wtorek, 14.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ula w 1717 odcinku "M jak miłość" zajmie się pakowaniem dorobku. Nie będzie chciała słyszeć tłumaczeń i argumentów, że wyprowadzka do Australii na stałe może okazać się złym pomysłem. Tym bardziej, że całkiem niedawno Lisieccy skończyli remont domu w Grabinie, mieli tam stałą pracę u Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) i przejęli opiekę nad Kalinką (Oliwia Kępka) po śmierci Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Mimo to, Ula nie poczuje sentymentu i Mostowiakowie, w tym skołowany Bartek, dowiedzą się, że kobieta chce odnaleźć nową drogę życia. 

- Ula ewidentnie nie wie jaka powinna być jej droga w życiu, nie wie do końca czym by chciała się zajmować. Tak naprawdę nigdy tego nie rozważała, bo tyle problemów dookoła i sytuacji się działo, że nie miała takiej przestrzeni żeby pomyśleć co jest dla niej pasją, w czym ona by mogła się spełnić - tłumaczy Iga Krefft w "Kulisach M jak miłość". I faktycznie, Lisiecka zmieni się nie do poznania, zacznie myśleć tylko o sobie i swojej wygodzie i odrzuci zdanie Bartka oraz to, co byłoby najlepsze dla Kalinki. Jej powrót w 1713 odcinku "M jak miłość" udowodni, że nie jest tą samą dziewczyną. Okłamie Barbarę (Teresa Lipowska) i resztę bliskich, że wróci do Polski, po czym wyjdzie na jaw, że absolutnie tak się nie stanie, a wręcz przeciwnie, ma zamiar osadzić się na stałe w Australii. 

Ula spakuje się i ucieknie do Australii w 1717 odcinku "M jak miłość"

Bartek i rodzina Mostowiaków nie zrozumieją decyzji Uli, zresztą ona nawet nie pożegna się porządnie z bliskimi, tylko spakuje swoje rzeczy w 1717 odcinku "M jak miłość" i poleci do Australii. - Ula ma duży problem, że okłamuje wszystkich, wychodzi z niej pewna niedojrzałość. Po prostu bardzo boi się tego, że wszyscy dookoła będą ją odciągać od tego, jak ona chce żeby jej życie wyglądało. Myślę, że Ula złapała ten moment, w którym ona wie, jasno, że teraz chciałaby żeby jej życie wyglądało w określony sposób, ale to jest wszystko tak niepewny uścisk z tym marzeniem, które ona ma, że boi się, że ktoś powie coś takiego, że to zawarzy na jej decyzji, że znowu zrezygnuje z siebie - tłumaczy Iga Krefft zachowanie swojej bohaterki z "M jak miłość". 

Zdradzamy, że Ula w 1717 odcinku "M jak miłość" faktycznie kupi jeden bilet do Australii i wyjedzie z Grabiny sama. Bartek zostanie z Mostowiakami, załamany, że jego małżeństwo właśnie legło w gruzach. 

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Najnowsze