M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1717: Jagoda odkryje błąd w badaniach DNA na ojcostwo Staszka! Ponowne próbki potwierdzą, że to Popławski jest ojcem?

2023-02-23 10:42

W 1717 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 14.03.2023 o 20.55 w TVP2) Jagoda (Katarzyna Kołeczek) zorientuje się, że w badaniach DNA na ojcostwo Staszka (Sławomir Holland) wkradł się błąd. Wszystko przez to, że siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) zabrała nie tą szczoteczkę, co potrzeba i w efekcie poddała analizie materiał genetyczny Kamilka (Miłosz Kwiecień), a nie Popławskiego. W 1717 odcinku "M jak miłość" Jagoda w końcu odkryje nieprawidłowość i wróci do domu Banachów, aby wykraść kolejną próbkę! Czy tym razem potwierdzi ona ojcostwo Staszka? Sprawdźcie, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1717 - wtorek, 14.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1717 odcinku "M jak miłość" Jagoda w końcu odkryje, dlaczego pierwsze badanie DNA wykluczyło ojcostwo Staszka, co od razu wydało jej się szalenie podejrzane. Szczególnie, że wszystkie znaki na niebie i ziemi będą wskazywały, że to właśnie Popławski jest jej ojcem. Zdjęcie ze wspólnej pielgrzymki z dedykacją dla "Kochanego S", na którym Krysia (Dorota Chotecka-Pazura) bez trudu rozpoznała w chłopcu z gitarą swojego Staszka. Szczera rozmowa Jagody z Popławskim, w czasie której policjant przyzna się do romansu z jej matką aż w końcu zaprzeczenie ojcostwa przez Roberta (Krzysztof Tyniec), który swego czasu rywalizował o względy Alicji ze Staszkiem. Dlatego w 1717 odcinku "M jak miłość" siostrzenica Modrego zorientuje się, że musiało dojść do błędu w wynikach!

Tym bardziej, że w 1717 odcinku "M jak miłość" w śledztwo Jagody włączy się Kisielowa (Małgorzata Różniatowska). Zosia zacznie podejrzewać, że Alicja mogła mieć romans z księdzem (Maciej Damięcki) i to w nim będzie postrzegać potencjalnego ojca dziewczyny. Jednak ukochanej Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) wyda się to już zbyt nieprawdopodobne i będzie wolała się skupić na tym, co już udało jej się odkryć. I dobrze, bo dzięki temu w 1717 odcinku "M jak miłość" w końcu zorientuje się, że ukradła z domu Banachów nie tą szczoteczkę co potrzeba i poddała analizie materiał genetyczny Kamilka, a nie Popławskiego, w związku z czym wynik nie mógł wykazać żadnej zgodności. Wówczas dla Jagody pojawi się dla niej kolejna nadzieja, że to właśnie Staszek może być jej ojcem i tym razem postanowi jej nie zmarnować!

W 1717 odcinku "M jak miłość" Jagoda wciąż nie będzie miała na tyle odwagi, aby zapytać Staszka wprost o to, czy jest jej ojcem. Dlatego ponownie zjawi się w domu Banachów i zdecyduje się dojść do prawdy swoim sposobem. Siostrzenica Modrego kolejny raz wykradnie materiał DNA, ale z pewnością ten, należący już do Popławskiego. Zatem czy w 1717 odcinku "M jak miłość" w końcu potwierdzi się, że to Staszek jest ojcem Jagody? Wiele wskazuje na to, że ta zagadka wreszcie zostanie pozytywnie rozwiązana!

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze