M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1717: Tajemnica ojca Jagody wyjdzie na jaw! Dawny romans jej matki Alicji z księdzem zadziwi wszystkich

W 1717 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wielka afera wokół ojca Jagody (Katarzyna Kołeczek)! Okaże się, że jej matka miała romans nie tylko ze Staszkiem (Sławomir Holland), ale i z księdzem! Czy to nasz stary dobry znajomy, przyjaciel Mostowiaków? Który z panów okaże się tatą tatusiem narzeczonej Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski)? W związku z tym wszystkim siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) postanowi ponowić badanie DNA. Co wykaże? Czy ojcem Jagody jest ksiądz dobrodziej (Maciej Damięcki) z parafii w Lipnicy?

"M jak miłość" odcinek 1717 - wtorek, 14.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1717 odcinku "M jak miłość" Jagoda znów zacznie drążyć temat swojego prawdziwego ojca. Odkryje wtedy, że popełniono błąd w badaniach DNA, które wykluczyły ojcostwo Staszka. Narzeczona Kiemlicza postanowi więc badanie powtórzyć, ale znienacka odkryje kolejny romans matki...

Jagoda w 1717 odcinku "M jak miłość" dowie się, że jej mama miała romans z księdzem! Czy podkradnie próbkę proboszcza parafii w Lipnicy, podobnie jak byłemu komendantowi policji?

Zapowiada się na to, że w 1717 odcinku "M jak miłość" przy okazji poszukiwań ojca nieco zagubionej siostrzenicy Modrego odkryje niezwykłe tajemnicy najważniejszych osób w Grabinie. Czy ksiądz okaże się jej ojcem i wybuchnie wielki skandal dowiemy się śledząc wątek w TVP2.   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1717: Tak Artur załatwi Ewę Kalinowską. Zgodzi się na randkę i okrutnie ją zaskoczy

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze