M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Robert Żak potwierdzi, że Staszek jest ojcem Jagody! Kisielowa pomoże to udowodnić

2023-02-15 9:48

W 1713 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 28.02.2023 o 20.55 w TVP2) Jagoda (Katarzyna Kołeczek) dowie się, że w przeszłości Robert (Krzysztof Tyniec) rywalizował o względy jej matki ze Staszkiem (Sławomir Holland) i uzna, że to on może być jej ojcem! Tym bardziej, że badania DNA wykluczą Popławskiego, dlatego siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) postanowi sprawdzić Żaka. W 1713 odcinku "M jak miłość" Robert przyzna Jagodzie, że nie może może być jej ojcem z racji koszmarnego wypadku w dzieciństwie, jednak jest pewny, że jest nim właśnie Staszek, czego Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) zdecyduje się dowieść!

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1713 odcinku "M jak miłość" Jagoda nie spocznie, póki nie odnajdzie ojca. Co prawda, badania DNA wykluczą Staszka, jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi będą wskazywały, że to właśnie on! Tym bardziej, że Popławski przyzna się do romansu z Alicją nie tylko ukochanej Krysi (Dorota Chotecka-Pazura), ale w końcu również i samej Jagodzie. Jednak w 1713 odcinku "M jak miłość" w całej sprawie pojawi się nowy trop, a to za sprawą Żaka! Jak podaje swiatseriali.interia.pl Robert przyzna się Tadeuszowi, że w przeszłości rywalizował o matkę Jagody ze Staszkiem, w związku z czym Kiemlicz od razu uzna, że to właśnie mąż Kisielowej może być ojcem Jagody i natychmiast powie jej o swoim odkryciu. Oczywiście, siostrzenica Modrego nie będzie zadowolona z takiego obrotu spraw, jednak postanowi to sprawdzić!

W 1713 odcinku "M jak miłość" Jagoda zdecyduje się wykraść szczoteczkę Roberta, aby w ten sposób pozyskać jego materiał DNA dokładnie tak samo jak w przypadku Staszka. Oczywiście, ukochana Tadeusza nie będzie świadoma, że poddała analizie złą szczoteczkę, gdy zamiast tej Popławskiego zabrała Kamilka (Miłosz Kwiecień), w związku z czym wynik musiał wykazać brak zgodności. Jednak w 1713 odcinku "M jak miłość" próba kradzieży w ogóle się Jagodzie nie uda, gdyż na gorącym uczynku przyłapie ją Zosia! Wówczas przyciśnięta do muru ukochana Tadeusza zapyta się Roberta wprost, czy jej jej ojcem, jednak on z racji koszmarnego wypadku z dzieciństwa zdecydowanie zaprzeczy!

- Proszę wybaczyć, ale zapytam wprost... Czy jest pan moim tatą? - walnie prosto z mostu.

- Dziecko. Nie ma takiej opcji... To była dziewczyna tego całego Staszka... A zresztą, nawet gdyby... Zosia o wszystkim wie. Kiedyś w szkole, na lekcji wuefu zapomniałem, że mam w kieszeni cyrkiel... Byłem jeszcze dzieciakiem... Cyrkiel przebił mi jądro... i niestety, z tego powodu jestem bezpłodny - zdradzi Robert, co oczywiście potwierdzi Zosia.

- To prawda, i z całą pewnością mogę dać Robertowi alibi - wtrąci się Kisielowa.

Wówczas w 1713 odcinku "M jak miłość" w głowie Jagody pojawi się już totalny mętlik, ale Robert szybko się go pozbędzie. Żak da siostrzenicy Modrego jasno do zrozumienia, że jej ojcem musi być Staszek, jednak ukochana Tadeusza przyzna, że zaprzeczyły temu badania DNA...

- Jestem pewien, na sto procent, że twoim ojcem jest Staszek... - przyzna Żak.

- No właśnie nie! Badanie go wykluczyło. Wysłałam jego szczoteczkę do zębów do laboratorium, żeby zrobić testy DNA. I po to właśnie była mi potrzebna szczoteczka pana Roberta... - wyjaśni Jagoda.

Oczywiście, Kisielowa w 1713 odcinku "M jak miłość" nie będzie mogła zostawić tej sprawy bez wyjaśnienia i obieca Jagodzie, że osobiście zajmie się odnalezieniem jej ojca, czym mocno ją zszokuje!

- Nie dziękuj, kochana - uśmiechnie się.

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Najnowsze