M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Argasiński zerwie układ z Ewą Kalinowską! Odpuści już Łukaszowi i Patrycji? - ZDJĘCIA

2023-03-07 21:00

W 1715 odcinku "M jak miłość" Ewa Jalinowska (Anna Kerth) spotka się z Argasińskim (Karol Strasburger), aby przekazać mu, że ich plan się nie udał, gdyż podstawiona pacjentka Klaudia (Angelika Smyrgała) odmówiła dalszej współpracy. Potwierdzi, że Łukasz (Jakub Józefowicz) wzorowo zdał test wierności, ale tak łatwo nie będzie zamierzała się poddawać i zacznie namawiać Jerzego na kolejną chorą akcję. On jednak odmówi. W 1715 odcinku "M jak miłość" Argasiński definitywnie zerwie układ z Kalinowską. Wreszcie zrozumie, że musi w końcu pogodzić się z odejściem Patrycji (Alżbeta Lenska) i postanowi dać im spokój, ale czy na zawsze? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1715 odcinku "M jak miłość" plan Kalinowskiego i Argasińskiego okaże się kompletną klapą! Podstawiona pacjentka Klaudia przekaże Ewie, że Łukasz zdał wzorowo test wierności, w związku z czym ona nie ma już nic do roboty. Oczywiście, Kalinowska nie pozwoli jej tak łatwo zrezygnować i zacznie naciskać, ale dziewczyna się nie ugnie. Co prawda, Klaudia ponownie zjawi się w przychodni i wpadnie na Łukasza, ale już w zupełnie innym celu. Podstawiona pacjentka obieca dać mu spokój i przeprosi go za swoje zachowanie, a świadkiem ich rozmowy stanie się Ewa. Wtedy w 1715 odcinku "M jak miłość" Kalinowska zrozumie, że to koniec i niezwłocznie postanowi poinformować o wszystkim Argasińskiego.

W 1715 odcinku "M jak miłość" Ewa umówi się z Jerzym na spotkanie i otwarcie przyzna, że ich plan się nie powiódł. Kalinowska wyjaśni, że Klaudii nie udało się uwieść Łukasza i doprowadzić do zdrady, nawet mimo jej usilnych nacisków...

- No i co? Nie udało się? - zacznie Jerzy.

- Dziewczyna definitywnie odmówiła współpracy. Nawet kilka dni temu próbowałam ją jakoś przycisnąć, ale nic z tego. Twierdzi, że Łukasz kocha Patrycję i nie da się go złamać - zrelacjonuje Ewa.

Wtedy w 1715 odcinku "M jak miłość" Argasiński zrozumie, że cała ta szopka nie ma już żadnego sensu i postanowi ją zakończyć. Oczywiście, Kalinowska nie będzie chciała tak szybko rezygnować i już wpadnie na kolejny pomysł, ale ordynator zdecyduje się ostatecznie wycofać. Szczególnie, że zda sobie sprawę, że Patrycja i Łukasz naprawdę się kochają i jego intrygi już nic tutaj nie zmienią...

- Dobrze, to już nie ma co dalej tego ciągnąć - uzna Argasiński.

- Chyba, że wymyślimy coś innego? - zacznie go podpuszczać.

- Nie, skończymy już z tym szaleństwem, naprawdę. Dla mnie to był test. I Łukasz go zdał. Widać wyraźnie, że on kocha naprawdę Patrycję i ona jego. No i cóż muszę się po prostu z tym pogodzić, że drzwi dla mnie już są zamknięte. Raz na zawsze - powie stanowczo.

Jeszcze w 1715 odcinku "M jak miłość" Ewa spróbuje wpłynąć na decyzję Jerzego, ale już nic nie wskóra. Argasiński zrozumie, że stracił ukochaną Patrycję bezpowrotnie i po prostu musi się z tym pogodzić, choć wcale nie jest to łatwe...

- Tak łatwo się poddajesz? - zdziwi się Kalinowska.

- A co mam robić? Przecież ona odeszła ode mnie bezpowrotnie… A do tego żalu za, może zabrzmi to patetycznie, miłością mojego życia, doszła potworna samotność. I tym się jakoś muszę zmierzyć... - zakończy Argasiński, który w 1715 odcinku "M jak miłość" postanowi skończyć ze wszystkimi intrygami i w końcu da Patrycji i Łukaszowi święty spokój!

M jak miłość. Argasiński upoluje nową ofiarę! Pielęgniarka Laura zostanie kochanką ordynatora!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze