M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Klaudia zerwie umowę z Ewą Kalinowską! Obieca Łukaszowi, że zostawi go w spokoju - ZDJĘCIA

2023-03-02 16:23

W 1715 odcinku "M jak miłość" Klaudia (Angelika Smyrgała) ponownie zjawi się u Łukasza (Jakub Józefowicz), ale tym razem w zupełnie innym celu! Podstawiona pacjentka zrozumie, że nie uda jej się uwieść Wojciechowskiego, który wzorowo zda test wierności Patrycji (Alżbeta Lenska) i postanowi definitywnie odpuścić. W 1715 odcinku "M jak miłość" Klaudia nie ugnie się nawet pod naciskami Ewy (Anna Kerth) i w jej obecności przeprosi za wszystko Łukasza i obieca mu, że da mu w końcu spokój, co oczywiście nie spodoba się Kalinowskiej. Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1715 odcinku "M jak miłość" Łukasz wreszcie uwolni się od Klaudii, która zda sobie sprawę, że nie uda jej się go uwieść. Przypomnijmy, że podstawiona pacjentka zgodnie z umową, zawartą z Ewą Kalinowską, robiła wszystko, aby doprowadzić do zdrady Wojciechowskiego, ale musiała obejść się smakiem. Łukasz pozostał obojętny na jej wdzięki, a gdy Klaudia przekroczyła granicę i zaprosiła go na randkę, to ukochany Patrycji dał jej kosza. Wówczas podstawiona pacjentka zdała sobie sprawę, że jej rola jest zbędna, o czym do razu poinformowała Ewę, ale Kalinowska nie pozwoliła jej tak łatwo zrezygnować i zaczęła szantażować. Jednak w 1715 odcinku "M jak miłość" Klaudia nie ugnie się pod naciskami i postanowi definitywnie zakończyć sprawę!

W 1715 odcinku "M jak miłość" Klaudia ponownie zjawi się w przychodni i poprosi Łukasza o chwilę rozmowy. Podstawiona pacjentka przeprosi Wojciechowskiego za swoje zachowanie i obieca, że raz na zawsze da mu spokój, czym kompletnie zaskoczy fizjoterapeutę...

- Hej, możemy chwilę porozmawiać? Chciałam ci tylko powiedzieć, że po prostu miałeś rację i to, co robiłam było zwyczajnie głupie. Oczywiście, nie będę się już więcej narzucać. Chciałam ci tylko podziękować. Poza tym, nie muszę szukać nowego fizjoterapeuty, bo go po prostu nie potrzebuje także... - przyzna skruszona Klaudia.

W 1715 odcinku "M jak miłość" Łukasz szczerze ucieszy się z postawy Klaudii i tego, że pacjentka czuje się już lepiej. Oczywiście, Wojciechowski nie będzie świadomy, że dziewczynie tak naprawdę nic nie dolegało, a Klaudia nie wyprowadzi go z błędu.

- Cieszę się, naprawdę - uśmiechnie się Łukasz.

- Ja też się cieszę. Dzięki raz jeszcze. Wszystkiego dobrego - pożegna się.

Oczywiście, świadkiem rozmowy Klaudii i Łukasza w 1715 odcinku "M jak miłość" będzie Ewa, której nie spodoba się postawa podstawionej pacjentki. W tym momencie Kalinowska zda sobie sprawę, że dziewczyna nie ugięła się pod jej groźbami, a tym samym ostatecznie zerwała ich układ. Jeszcze w 1715 odcinku "M jak miłość" Ewa przekaże Argasińskiemu (Karol Strasburger), że ich plan skończył się fiaskiem, ale nie będzie wiedziała, że najgorsze jest dopiero przed nią! Kalinowska nie zgodzi się zapłacić Klaudii, przez co podstawiona pacjentka rozpowie o jej intrydze całej przychodni!

M jak miłość. Argasiński upoluje nową ofiarę! Pielęgniarka Laura zostanie kochanką ordynatora!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze