M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Załamanie Andrzeja po próbie samobójczej Julii. Wcale nie ułoży mu się z Magdą - ZDJĘCIA

2023-03-01 12:04

Andrzej (Krystian Wieczorek) załamie się w 1714 odcinku "M jak miłość". Budzyński własnymi rękoma będzie ratował wykrwawiającą się Julię (Marta Chodorowska) z wanny, po próbie samobójczej Malickiej. Prawnik zaryzykuje własnym zdrowiem, bo na żądanie opuści szpital, gdzie trafił po wypadku na Ukrainie. W 1714 odcinku "M jak miłość" poczuje, że spadło na niego zbyt wiele. Magda (Anna Mucha) niby mu wybaczyła, ale sprawa zdrady nadal wisi w powietrzu, on nie zdąży dojść do siebie po tragicznych wydarzeniach, a do tego Julia podetnie sobie żyły... Budzyński będzie miał dość.

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Andrzej przeżyje koszmar w 1714 odcinku "M jak miłość". Nie zdąży dość do siebie po wypadku na Ukrainie, a już dostanie od losu kolejne przeszkody. Magda co prawda zadeklarowała, że mu wybacza, że spróbuje odbudować małżeństwo, ale tak naprawdę Budzyńscy nie do końca się pojednają, bo kobieta cały czas będzie miała z tyłu głowy myśl o zdradzie. Nie to jednak okaże się najistotniejsze w 1714 odcinku "M jak miłość". Budzyński zostanie zmuszony do opuszczenia szpitala na własne żądanie, po tym jak dostanie niepokojącą, pożegnalną wiadomość od Malickiej. 

- Dzwonię w sprawie Julii, wysłała mi niepokojącą wiadomość - rzuci do słuchawki prawnik, który od razu skontaktuje się z Sylwią (Hanna Turnau), przyjaciółką kochanki. Wyskoczy z łóżka szpitalnego i popędzi pod drzwi Julii. Na miejscu okaże się, że kobieta targnęła się na swoje życie i podcięła sobie żyły... Zostanie wezwana karetka, a Andrzeja jeszcze długo będą męczyć obrazy, jak wyciąga zakrwawioną Julię z wanny. 

Magda pojawi się w szpitalu, zastanie puste łóżko i dowie się, że mąż wypisał się i nawet nie zabrał dokumentacji. W krótkim telefonie do żony Andrzej wyjaśni, że ma awaryjną sytuację i musiał jechać do Malickiej...

Andrzej załamie się w 1714 odcinku "M jak miłość". Magda spróbuje go pocieszyć, ale to nie będzie to

Kiedy Budzyński, zmęczony i nie do końca wyzdrowiały, usiądzie wieczorem w mieszkaniu, Magda postara się go wesprzeć. - Nie tak to miało wyglądać, co? - zacznie smutno jak nigdy Andrzej. - Tak bardzo chciałbym zostawić za sobą tę historię... raz na zawsze - powie wprost Andrzej. - Ale nie zrobisz tego, bo jesteś porządnym człowiekiem, a ona ciebie potrzebuje - przyzna Magda w 1717 odcinku "M jak miłość", po czym Andrzej zainteresuje się, dlaczego żona poszła raz jeszcze do szpitala, gdzie zastała puste łóżko. - Drobna sprawa w siedlisku, ale już sobie poradziłam... - skłamie Magda. - Dobrze, przyniosę ci pościel, musisz odpocząć - utnie temat Budzyńska. 

Do Andrzeja w 1717 odcinku "M jak miłość" będą wracały obrazy jak wyciąga Julię z wanny, jak kobieta krwawi i zabiera ją pogotowie. Nie da rady normalnie zasnąć. To będzie dla niego prawdziwy koszmar. Z Magdą wcale nie ułoży się wszystko tak, jakby planował. Póki co nie ma szans, by Malicka zniknęła z ich życia. 

M jak miłość odcinek 1714 ZWIASTUN. Andrzej wróci do domu, ale Magdy tam nie będzie? Julia podetnie sobie żyły
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze