M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Kisielowa przyłapie Jagodę na kradzieży! Oszalała z ciekawości siostrzenica Modrego przekroczy granicę

2023-02-14 14:54

Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) przyłapie oszalałą z ciekawości Jagodę (Katarzyna Kołeczek) na kradzieży! Ukochana Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) wpadnie na nowy trop w sprawie swojego taty. Badania DNA nie potwierdziły zgodności u Staszka (Sławomir Holland), więc kobieta zacznie węszyć gdzie indziej. Pewne fakty wskażą na Roberta Żaka (Krzysztof Tyniec)... To jego postanowi tym razem okraść. Zofia mocno zdziwi się postępowaniem Jagody w 1713 odcinku "M jak miłość", ale ostatecznie jej reakcja okaże się zaskakująca. Postanowi wspiąć się na wyżyny kreatywności i odkryć wreszcie prawdę.

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1713 odcinku "M jak miłość" Jagoda do reszty zatraci się w węszeniu w sprawie swojego ojca. Nic dziwnego, że chce odkryć jego tożsamość, ale ostatnie śledztwa niewiele wniosły. Siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) oddała nie tę szczoteczkę do badań co trzeba, dlatego wynik okazał się dla niej niepomyślny. Wyszło na jaw, że Staszek nie jest jej ojcem. Szkoda tylko, że to nie szczoteczka policjanta znalazła się w laboratorium, a Kamila (Miłosz Kwiecień). Jagoda nie podda się w 1713 odcinku "M jak miłość", spróbuje dotrzeć do pamiętnika swojej mamy, który pisała za młodu. Splot wydarzeń pokieruje ją do odkrycia, że może to Żak jest jej ojcem... On też walczył o względy Alicji w przeszłości. Ukochana Tadeusza zainteresuje się tematem i postanowi wykraść jego materiały do badań DNA, by potwierdzić tę teorię. Przerwie jej jednak Kisielowa, która zdziwi się całą sytuacją.

Kisielowa obieca pomoc Jagodzie w 1713 odcinku "M jak miłość"

- Odkąd pierwszy raz cię zobaczyłem, wiedziałem, że kogoś mi przypominasz... Jesteś taka podobna do Alicji - cytuje portal światseriali.interia.pl wyznanie Żaka. - No to proszę wybaczyć, ale zapytam wprost... Czy jest pan moim tatą? - śmiało zapyta się siostrzenica Modrego, ale okaże się, że niesłusznie brała go pod uwagę. - Dziecko. Nie ma takiej opcji...  - wyjaśni Robert i opowie swoją historię o bezpłodności. - To była dziewczyna tego całego Staszka... A zresztą, nawet gdyby... Zosia o wszystkim wie. Kiedyś w szkole, na lekcji wuefu zapomniałem, że mam w kieszeni cyrkiel... Byłem jeszcze dzieciakiem... Cyrkiel przebił mi jądro... i niestety, z tego powodu jestem bezpłodny - wyjaśni Żak.

Jagoda przyzna się do kradzieży w 1713 odcinku "M jak miłość"

Siostrzenica Modrego wyzna Kisielowej i Żakowi, że to właśnie jego podejrzewała o ojcostwo, więc chciała oddać jego materiały do badań. Robert przyzna, że jest niemal pewny, że to jednak Staszek jest jej ojcem.

- No właśnie nie! Badanie go wykluczyło. Wysłałam jego szczoteczkę do zębów do laboratorium, żeby zrobić testy DNA. I po to właśnie była mi potrzebna szczoteczka pana Roberta - wytłumaczy się siostrzenica Modrego, a Kisielowa zdecyduje, że włącza się w śledztwo i ma zamiar pomóc Jagodzie w odkryciu prawdy o ojcu. 

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze