M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Jagoda odnajdzie pamiętnik matki na strychu Modrego! Tak odkryje prawdę o swoim ojcu?

2023-02-14 12:10

W 1713 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 28.02.2023 o 20.55 w TVP2) nastąpi nagły zwrot akcji w sprawie ojca Jagody (Katarzyna Kołeczek). Siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) odnajdzie pamiątki po matce na strychu u wujka, ale tym razem będzie to coś o wiele bardziej cennego niż stara fotografia z pielgrzymki z pierwszą literą imienia ukochanego Alicji. W 1713 odcinku "M jak miłość" Jagoda namierzy pamiętnik matki, w którym od razu zacznie szukać wzmianki o swoim ojcu! Czy odnajdzie w nim odpowiedź na najbardziej nurtujące pytanie? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1713 odcinku "M jak miłość" poszukiwania ojca Jagody nabiorą rozpędu, a siostrzenica Modrego nie podda się, póki nie pozna prawdy. Ukochanej Tadeusza już uda dowiedzieć się, że mężczyzna wywodził się z Grabiny, a nie z Gdyni, o czym będzie świadczyła fotografia z pielgrzymki z Lipnicy na Jasną Górę w 1985 roku, na odwrocie której znajdzie się specjalna dedykacja dla osoby o imieniu na literę "S". Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) bez trudu rozpozna w mężczyźnie ze zdjęcia swojego Staszka, a Jagoda szybko odkryje, że z Popławskim wiele go łączy. Co prawda, siostrzenica Modrego nie będzie miała na tyle odwagi, aby spytać go wprost czy jest jej ojcem, ale wykradnie z łazienki jego szczoteczkę, aby pobrać z niej jego materiał DNA. Niestety, nie będzie świadoma, że poddała analizie szczoteczkę Kamilka (Miłosz Kmiecik), przez co wynik musiał wyjść negatywny, jednak w 1713 odcinku "M jak miłość" wpadnie na zupełnie nowy trop!

W 1713 odcinku "M jak miłość" jak podaje swiatseriali.interia.pl Józek przypomni sobie, że na strychu ma zdecydowanie więcej pamiątek po swojej zmarłej siostrze niż tylko wspomniana fotografia z pielgrzymki. Gównie dokumenty, książki, listy, ale przede wszystkim pamiętnik, który z pewnością będzie prawdziwą skarbnicą informacji o ojcu Jagody!

- Wujek ma na strychu trochę pamiątek po mamie. Dopiero wczoraj sobie o tym przypomniał... Książki, listy, stare dokumenty. A ja kojarzę, że mama prowadziła za młodu pamiętnik, więc gdyby udało się go znaleźć... - zrelacjonuje Tadeuszowi.

Wówczas w 1713 odcinku "M jak miłość" Kiemlicz od razu domyśli się, że jego ukochana ogromnie pragnie odnaleźć rzekomy pamiętnik, aby znaleźć w nim prawdę o swoim ojcu!

- Niech zgadnę będziesz szukać wzmianki o swoim ojcu? - przerwie jej Tadeusz i oczywiście się nie pomyli, jednak to wcale nie będzie potrzebne!

Jeszcze w 1713 odcinku "M jak miłość" prawda o ojcu Jagody wyjdzie na jaw, gdyż znajdzie się nowy podejrzany! Robert (Krzysztof Tyniec) wygada się Tadeuszowi, że w przeszłości rywalizował o Alicję ze Staszkiem, w związku z czym Kiemlicz od razu pomyśli, że to właśnie on może być ojcem Jagody, co jego ukochana natychmiast postanowi sprawdzić. Niestety, w 1713 odcinku "M jak miłość" siostrzenicy Modrego nie uda się ukraść szczoteczki do analizy, jednak Jagoda w końcu się przemoże i odbędzie z Żakiem poważną rozmowę, w czasie której wyjdzie na jaw, że Robert jest bezpłodny, w związku z czym ojcem Jagody z pewnością jest Popławski, który zresztą wygrał walkę z Żakiem o jej serce!

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze