M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1711: Powrót niewiernego Olka?! Aneta zdecyduje się na zaskakujący krok

2023-02-02 13:09

W 1711 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 21.02.2023 o 20.55 w TVP2) Olek (Maurycy Popiel) zdradzi Anetę (Ilona Janyst)?! Chodakowska będzie przekonana, że jej mąż nie jest z nią do końca szczery i coś, a raczej kogoś przed nią ukrywa. Tym bardziej, że Aneta nie będzie dobrze czuła się w swoim ciele po ciąży i poczuje się nieatrakcyjna w oczach Olka, w związku z czym od razu pomyśli, że mąż ma kochankę! W 1711 odcinku "M jak miłość" załamana Chodakowska w końcu zwierzy się ze swoich podejrzeń Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska) i Iwonie (Hanna Śleszyńska), które postanowią to sprawdzić! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1711 odcinku "M jak miłość" nastąpi powrót niewiernego Olka? Przypomnijmy, że Chodakowski nigdy nie grzeszył wiernością i zmieniał kobiety jak rękawiczki do czasu aż poznał Anetę, która swoją drogą została jego kochanką, gdy był jeszcze żonaty z Magdą (Anna Mucha). Dopiero u boku Kryńskiej, Olek wreszcie się ogarnął i przestał ulegać pięknym kobietom, czego najlepszym przykładem była niania Paulina (Elżbieta Trzaskoś), która za wszelką cenę próbowała go uwieść, ale Chodakowski się nie dał. Jednak w 1711 odcinku "M jak miłość" Aneta nabierze poważnych podejrzeń, że jej mąż może mieć kochankę na boku! Tym bardziej, że w ostatnim czasie w ich małżeństwie znów wybuchł kryzys, gdyż Chodakowska nie czuła się dobrze w swoim ciele po ciąży, a słowa Olka sprawiły, że nabrała jeszcze większych kompleksów...

W 1711 odcinku "M jak miłość" Aneta będzie przekonana, że Olek coś przed nią ukrywa. Chodakowski będzie coraz częściej znikał i stanie się bardziej gościem we własnym domu niż domownikiem, co wzbudzi czujność jego żony. Oczywiście, Chodakowska od razu pomyśli, że Olek znalazł sobie kochankę i nawet przez myśl jej nie przejdzie, że powód nieobecności męża może być zupełnie inny! W 1711 odcinku "M jak miłość" zdenerwowana Aneta już dłużej nie wytrzyma i postanowi się wygadać Aleksandrze i Iwonie. Chodakowska otwarcie przyzna seniorkom, iż podejrzewa, że Olek ją zdradza, co ogromnie zaniepokoi teściowe, które dojdą do wniosku, że nie mogą tego tak zostawić i postanowią śledzić lekarza!

Czy w 1711 odcinku "M jak miłość" Aleksandrze i Iwonie uda się odkryć sekret Olka, który w ostatnim czasie całkowicie odda się nowemu hobby? Zdradzamy, że Chodakowski faktycznie będzie miał już dość spokojnego i poukładanego życia u boku Anety i znajdzie sobie odskocznię, ale nie taką, o jakiej pomyśli jego żona! Olkowi będzie brakować dreszczyku emocji, dlatego sprezentuje sobie motor, a nowa pasja całkowicie go pochłonie! Tym bardziej, że Chodakowski ogromnie będzie pragnął zabrać ukochaną na ekscytującą przejażdżkę nad morze, ale do tego czasu będzie musiał jeszcze podszkolić swoje umiejętności. Czy w 1711 odcinku "M jak miłość" tajemnica Olka wyjdzie na jaw i z niespodzianki będą nici? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość. Olek podpadnie Anecie. Odstawi przed nią niezły popis tańca po pijaku
Najnowsze