M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1707: Zaskakujący prezent Olka! Tak zrekompensuje sobie brak wrażeń z Anetą

2023-01-22 22:17

W 1707 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 7.02.2023 o 20.55 w TVP2) Olek (Maurycy Popiel) sprawi sobie zaskakujący prezent! Chodakowski będzie miał już dość swojego spokojnego życia, które ustabilizuje się po narodzinach Boryska (Tymon Szkopek). Olek będzie kursował między domem a pracą, ale w końcu poczuje, że mu to nie wystarcza i zapragnie nieco zaszaleć. W 1707 odcinku „M jak miłość” Chodakowski zdecyduje się na szokujący zakup i odkryje w sobie nowe hobby, które będzie chciał zrealizować z Anetą (Ilona Janyst)! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1707 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1707 odcinku „M jak miłość” Chodakowscy już zażegnają kolejny kryzys, który wybuchnie w ich małżeństwie przez kompleksy Anety. Żona Olka nie będzie dobrze czuła się w swoim ciele po ciąży i wyżali się mężowi, że wciąż czuje się gruba, a lekarz zamiast zaprzeczyć i podnieść ukochaną na duchu przyzna jej rację! Wówczas u Chodakowskich wybuchnie koszmarna awantura, po której ojciec Boryska tylko doleje oliwy do ognia, ale po szczerej rozmowie z Marcinem (Mikołaj Roznerski), pijanemu Olkowi ostatecznie uda się załagodzić sytuację i pogodzić się z żoną. Wówczas będzie mogło się wydawać, że między nimi już wszystko będzie dobrze, jednak w 1707 odcinku „M jak miłość” Chodakowskiemu wciąż będzie czegoś brakować w ich małżeństwie i postanowi to zmienić!

W 1707 odcinku „M jak miłość” Olek będzie miał już dość spokojnego i ustabilizowanego życia, które będzie dzielił między pracą, a domem. Co prawda, Chodakowski będzie spełnionym i szanowanym ordynatorem klinki, a także dumnym i szczęśliwym ojcem Boryska, ale w pewnym momencie zacznie go to już nudzić i będzie chciał od życia czegoś więcej. W 1707 odcinku „M jak miłość” Olek postanowi zrekompensować sobie ostatni brak nowych wrażeń z żoną i zakupi motocykl! Chodakowski odkryje w sobie nową pasję, którą będzie chciał zarazić również Anetę i od razu obmyśli plan jak to zrobić!

W 1707 odcinku „M jak miłość” Olek, po udoskonaleniu jazdy, będzie chciał zabrać żonę w ekscytującą przejażdżkę nad morze i tym samym sprawić, aby Aneta również oddała się jego pasji. Chodakowski będzie nadzieję, że uda mu się przekonać żonę no swojego nowego hobby i wspólnie zapewnić sobie dreszczyk emocji, a także chwile wytchnienia od otaczającej ich spokojnej i poukładanej rzeczywistości. Czy tak faktycznie się stanie? Jak Chodakowska zareaguje na kolejny wymysł męża? Tego dowiemy się już w 1707 odcinku „M jak miłość”!

M jak miłość odcinek 1702 ZWIASTUN. Kochanek Lilki dopadnie Mateusza na statku. Aneta ostatnią nadzieją!
Najnowsze