M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Tajny plan Marysi i Artura! Tak rozprawią się z Ewą Kalinowską – ZDJĘCIA

2023-02-14 21:13

W 1709 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 14.02.2023 o 20.55 w TVP2) Ewa (Anna Kerth) nie odpuści Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i naskoczy na nią tuż po wejściu do przychodni. Wzburzona Rogowska od razu poskarży się Arturowi (Robert Moskwa), jednak on zbagatelizuje problem i uzna, że żona przesadza. Jednak w 1709 odcinku „M jak miłość” Kalinowska ponownie zaatakuje Marysię, czego bezpośrednim świadkiem będzie już jej mąż i zrozumie jak bardzo się mylił! Rogowski zda sobie sprawę, że zachowanie wspólniczki jest niedopuszczalne i wspólnie z żoną obmyślą plan jak ją załatwić! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1709 odcinku „M jak miłość” wścibska Ewa znów zacznie wyżywać się na Marysi! Kalinowska już na wstępie zruga Rogowską za telefony w czasie pracy i pozostanie niewzruszona na tragedię Magdy (Anna Mucha), której Marysia zaoferowała swoje wsparcie po wypadku i zaginięciu Andrzeja (Krystian Wieczorek) na Ukrainie. Oczywiście, Ewa natychmiast zepsuje jej humor, co nie ujdzie uwadze Artura. Jednak, gdy żona poskarży mu się na zachowanie wspólniczki, to uzna, że przesadza. Jednak w 1709 odcinku „M jak miłość” Kalinowska ponownie naskoczy na Rogowską, którą poniży i zmiesza z błotem na oczach pacjentów, czego świadkiem będzie również sam Artur. Dopiero wtedy Rogowski zrozumie, że Marysia wcale nie koloryzowała i postanowi natychmiast temu zaradzić!

W 1709 odcinku „M jak miłość” Artur przeprosi żonę i zaoferuje jej swoje wsparcie w konfrontacji z Ewą. Rogowski uzna, że zachowanie Kalinowskiej było poniżej krytyki i sam będzie chciał zrobić porządek ze wspólniczką, jednak Marysia postanowi osobiście rozprawić się z rywalką!

- Jej zachowanie jest absolutnie niedopuszczalne. Ja muszę z nią porozmawiać – zdenerwuje się Artur.

- Nie, właśnie nie. Ja chcę to załatwić sama. Parę razy dałam się podpuścić, ale ten raz będzie ostatni! – zapowie Marysia.

Bojowa postawa Marysi w 1709 odcinku „M jak miłość” od razu spodoba się Arturowi. Oczywiście, Rogowski da żonie pole do popisu, ale zdecyduje się dać jej kilka cennych wskazówek, które przydadzą się do załatwienia wspólniczki!

- Podoba mi się. Wraca moja kochana, dzielna, waleczna żona. Posłuchaj, ostatnio sporo czytałem o takich wiesz sytuacjach z pogranicza mobbingu. Tam mówią tak jeżeli ktoś cię atakuje, chce cię skrzywdzić, to trzeba pokazać zdecydowany sprzeciw! I to im wcześniej, tym lepiej. Dlatego słuchaj, wstajesz, wyprostowujesz się, to wiesz jest taka oznaka dominacji albo nie, jeszcze lepiej. Najlepiej pochyl się nad agresorem i powiedz mu wprost, co myślisz o jego zachowaniu – zobrazuje żonie.

- Nie podobasz mi się! – wtrąci Rogowska.

- O krótko i na temat. Tak może być, a potem po prostu odwracasz się i wracasz do swoich zajęć – doda Artur.

Pomysł Artura w 1709 odcinku „M jak miłość” oczywiście przypadnie Marysi do gustu. Rogowska zgodzi się skorzystać ze wskazówek męża, który będzie przekonany, że wystarczą one do załatwienia Ewy i wcale się nie pomyli!

- Ta, no dobrze – zgodzi się.

- No to mamy ustalone – podsumuje.

Chwilę później w 1709 odcinku „M jak miłość” Marysia zapuka do gabinetu Ewy i rozpocznie zemstę. Rogowska tak jej dogada, że Kalinowskiej natychmiast zrzednie mina i tym razem to żona Artura będzie górą, a to wszystko, dzięki ich tajnemu planu!

M jak miłość. Marysia ujawni Arturowi sposób na dobry nastrój! Kryzys Rogowskich to już przeszłość, więc teraz zajmie się nowym romansem
Najnowsze