M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Zemsta Marysi na Ewie Kalinowskiej. Załatwi ją aż miło - ZDJĘCIA

2023-02-12 22:22

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) w 1709 odcinku "M jak miłość" da popalić wścibskiej i narzucającej się Ewie Kalinowskiej (Anna Kerth)! Rogowska nie lubi wchodzić w konflikty, ale nie wytrzyma już ciągłych uwag, przytyków i podrywania Artura (Robert Moskwa) na jej oczach! W 1709 odcinku "M jak miłość" nadejdzie czas, kiedy i Marysia pokaże pazurki, pójdzie do Ewy i tak jej nagada, że Kalinowska sama mocno się zdziwi. Chyba nie spodziewała się, że żona Artura umie ostro się odegrać. Co ciekawe, sam Rogowski zagrzeje żonę do walki...

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Marysia w 1709 odcinku "M jak miłość" w końcu postawi się Ewie. Najwyższy czas, bo Kalinowska jawnie sobie z nią pogrywa, a nawet wepchnęła się do rodzinnego domu Mostowiaków. Lekarka wyraźnie poniża Marysię i podrywa jej męża. Rogowska w 1709 odcinku "M jak miłość" znowu oberwie, bo Kalinowska przyłapie ją na rozmowie przez telefon w przychodni. Dostanie też reprymendę za to, że zamówiła dodatkowego kuriera, by wysłać wyniki badań pacjenta do analizy. Ewa zrobi wszystko, byle tylko uczepić się żony Artura. Marysia w 1709 odcinku "M jak miłość" zwierzy się mężowi, że chyba dłużej tak nie wytrzyma. Lekarz sam zauważy, że współwłaścicielka przychodni mocno przesadza.

- Podoba mi się - zachwyci się Artur. - Wraca moja kochana, dzielna, waleczna żona... Ostatnio sporo czytałem o takich sytuacjach z pogranicza mobbingu. Tam mówią tak: jeżeli ktoś cię atakuje, chce cię skrzywdzić, to trzeba pokazać zdecydowany sprzeciw! - Rogowski zagrzeje żonę do walki, a ona uda się na rozmowę z Ewą. 

Ostre starcie Marysi z Ewą Kalinowską w 1709 odcinku "M jak miłość". Wreszcie Rogowska się postawi

Marysia skonfrontuje z Ewą sprawę kuriera, którego Rogowska wysłała z badaniami badań do laboratorium. Tak naprawdę to stanie się pretekstem do dogadania Kalinowskiej w pewnych kwestiach. - Przemyślałam to co mi powiedziałaś i bardzo proszę żebyś koszty za tego dodatkowego kuriera do laboratorium odjęła z mojej pensji - uniesie się honorem Rogowska. - Ale tu nie chodzi o jeden kurs tylko o to, żebyśmy trzymali się zasad - powie Ewa. - Ale te zasady są jednostronne, bo ty je ustaliłaś. Wiesz, wydaje mi się, że zlecenia na badania na cito, szczególnie dla naszych seniorów powinny być priorytetem (...) - zauważy ostro Marysia.

- Ja przecież nie twierdzę, że nie możemy wprowadzić jakichś zmian lub wyjątków. Marysiu, przepraszam cię, jeśli poczułaś się dotknięta - powie Ewa, ale z jej twarzy wręcz będzie bił fałsz. - Ależ skądże, w ogóle tego nie wzięłam do siebie... Mi chodzi o pacjentów i o sprawne i optymalne funkcjonowanie naszej przychodni - zacznie przedrzeźniać Kalinowską Marysia i wyjdzie. Trzeba przyznać, że Ewie zrzednie mina. 

M jak miłość. Marysia ujawni Arturowi sposób na dobry nastrój! Kryzys Rogowskich to już przeszłość, więc teraz zajmie się nowym romansem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze