M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Artur zamieni Lipnicę na Monachium, ale to się źle skończy. Ewa zbajeruje go na oczach Marysi - ZDJĘCIA

2023-02-09 15:13

Artur Rogowski (Robert Moskwa) w 1709 odcinku "M jak miłość" zdecyduje się zamienić Polskę na Niemcy, a małą przychodnię w Lipnicy na prestiżową szansę zawodową w Monachium. Ewa (Anna Kerth) zrobi wszystko, byle tylko namówić lekarza na wyjazd na szkolenie, w którym ona także weźmie udział. W 1709 odcinku "M jak miłość", na oczach Marysi (Małgorzata Pieńkowska) oczaruje Rogowskiego. Zacznie zachwalać szansę wyjazdu, ale tak naprawdę zrobi wszystko, byle tylko zyskać szansę na spędzenie czasu z Arturem, z daleka od jego żony.

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Artur Rogowski w 1709 odcinku "M jak miłość" dostanie propozycję nie do odrzucenia. Miałby zamienić przytulną, ale małą i skromną przychodnię w Lipnicy, na potężną szansę zawodową w Monachium. Ewa załatwi dla nich imienne zaproszenia na prestiżowe szkolenie, ale bynajmniej nie zrobi tego bez przyczyny. W 1709 odcinku "M jak miłość" sytuacja między Kalinowską a Marysią stanie się bardzo napięta, a Rogowska będzie szykanowana na każdym kroku. Ewa specjalnie przy niej, by jeszcze bardziej ją upokorzyć, zaprosi Artura na wyjazd. Oczywiście tylko we dwoje. 

- Mam nadzieję Marysiu, że nie będziesz mi miała tego za złe - zacznie kłamliwie Ewa w 1709 odcinku "M jak miłość". - Dostaliśmy zaproszenia na szkolenie do Monachium, chciałabym żebyś pojechał - powie wprost Kalinowska. - Bardzo mi miło, ale dlaczego ja? - zapyta się zdziwiony Rogowski. - Bo są imienne - Ewa poda mu zaproszenia do ręki, a Marysia postara się zachować nerwy na wodzy. 

- Taka okazja się już nie powtórzy... - przekona Ewa i nie da Marysi dojść do głosu. - Artur, uważam, że zasługujesz na to zaproszenie i powinieneś je przyjąć - podkręci Kalinowska, a Marysia, nie mając za bardzo innego wyjścia, potwierdzi, że to dla męża duża szansa. - No, to jak już masz błogosławieństwo żony, to chyba mi nie odmówisz? - pociągnie temat Ewa, a Artur nie wyjdzie z szoku. 

Artur uda się z Ewą do Niemiec. Nie wszystko w "M jak miłość" potoczy się po myśli Ewy 

Zdradzamy, że Rogowski faktycznie przyjmie zaproszenie na szkolenie do Monachium, wyjedzie z Ewą, oczywiście bez Marysi. Kalinowska zadba, by zaproszenie obejmowało tylko ją i Artura. Niebawem w "M jak miłość" nie wszystko potoczy się jednak po myśli Kalinowskiej. Owszem, wyląduje w Monachium z Rogowskim, dokładnie jak chciała, ale on nie odnajdzie się w Niemczech. Wróci wcześniej ze szkolenia, czym zaskoczy żonę w 2713 odcinku "M jak miłość". Wygląda na to, że nie ma co wyczekiwać zdrady Rogowskiego, bo on będzie wierny Marysi do końca. 

M jak miłość, odcinek 1704: Marysia ośmieszona przez Ewę Kalinowską. Wbije jej szpilę na oczach Artura
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze