M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Artur przejrzy na oczy i zobaczy mobbing Ewy wobec Marysi! Nie będzie chciał nawet jechać do Monachium - ZDJĘCIA

W 1709 odcinku "M jak miłość" do Artura (Robertw Moskwa) nareszcie dotrze, że jego wspólniczka Ewa (Anna Kerth) stosuje wobec Marysi (Małgorzata Pieńkowska) mobbing! Kalinowska straci wszelkie hamulce - na oczach Rogowskiej będzie uwodziła jej męża, a ją samą potraktuje jak popychadło. Rogowski wszystkie te akcje Ewy przemilczy, ale ostatecznie wyzna Marysi, że dostrzega w działaniach wspólniczki mobbing. Będzie nawet gotów nie jechać z Ewą na szkolenie do Monachium! Ale jak wiemy, jednak pojedzie, a w domu Rogowskich w 1709 odcinku "M jak miłość" wybuchnie koszmarna awantura...

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1709 odcinku "M jak miłość" Ewa przypuści pełny atak na Rogowskich. Z jednej strony będzie prawie oficjalnie i bez pardonu "rwała" Artura, z drugiej pokaże Marysie gdzie jej miejsce. Fakty bowiem są takie, że Kalinowska zarządza przychodnią w Lipnicy, a Rogowska jest tam "tylko" pielęgniarką. I Ewa pokaże na co ją stać, niczego nie będzie się bała!

Atak Ewy w 1709 odcinku "M jak miłość" stanie się widoczny nawet dla samego Artura. Długo będzie grał w grę wspólniczki, uważając, że Marysia przesadza skarżąc się na szefową. Ale Kalinowska nieco w swoich akcjach przeholuje, więc Rogowski przejrzy na oczy. Co z tego wyniknie?

- Tak, wiem, wszystko słyszałem! - powie Rogowski żonie w 1709 odcinku "M jak miłość" , kiedy po raz kolejny usłyszy jak Ewa ją traktuje. - To było...

- Okropne! I poniżające! - wetnie się Marysia w słowo.

- Przede wszystkim to to było głupie! - podsumuje Artur i pociągnie temat. - Ja myślałem, że ty przesadzasz... Przepraszam cię, naprawdę... Jej zachowanie jest absolutnie niedopuszczalne! Ja może z nią porozmawiam? 

- Nie! - zaprotestuje Marysia. - Ja chcę to załatwić sama. Parę razy dałam się podpuścić, ale ten raz! Och! Ten raz będzie ostatni! - Rogowska pogrozi palcem. 

- Podoba mi się - zachwyci się Artur. - Wraca moja kochana, dzielna, waleczna żona... Ostatnio sporo czytałem o takich sytuacjach z pogranicza mobbingu - w tym momencie 1709 odcinka "M jak miłość" Rogowski nareszcie nazwie rzeczy po imieniu. - I tam mówią tak: jeżeli ktoś cię atakuje, chce cię skrzywdzić, to trzeba pokazać zdecydowany sprzeciw!

Po krótki instruktażu w 1709 odcinku "M jak miłość", jak walczyć o swoje ciałem i słowem Artur powie Marysi jeszcze kilka zdań o wyjeździe z Ewą na szkolenie. - A propos tego mojego wyjazdu do Moanchium, wiesz, że on nie ma dla mnie żadnego znaczenia. A jeszcze w kontekście tej sytuacji to w ogóle nie ma mowy, żebym jechał... Ale jednak pojedzie!

Kto w "M jak miłość" wygra nierówną walkę o Artura Rogowskiego? Seksowna, żądna władzy i wrażeń Ewa, czy jego kochająca, czuła i waleczna żona? Przekonamy się śledząc wątek od 1709 odcinka serialu. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1709: Koszmarna awantura u Rogowskich! Przy stole Marysi i Artura padną ostre słowa o dawnej zdradzie - ZDJĘCIA  

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze