M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Staszek weźmie Jagodę pod włos. Zbagatelizuje romans z Alicją i ją podpuści - ZDJĘCIA

2023-02-14 21:13

Staszek (Sławomir Holland) w 1709 odcinku "M jak miłość" przeprowadzi niepokojącą rozmowę z Jagodą (Katarzyna Kołeczek). Popławski będzie się zastanawiał jak powiedzieć siostrzenicy Modrego (Stefan Friedmann), że lata temu miał romans z jej matką, Alicją i czy w ogóle powinien ją o tym informować. Staszek nie ma pojęcia, że Jagoda od dawna węszy, by znaleźć biologicznego ojca. W 1709 odcinku "M jak miłość" weźmie ją pod włos, co da kobiecie kolejne pytania bez odpowiedzi. Kto jest ojcem Jagody z "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1709 odcinku "M jak miłość" Staszek wpadnie na Jagodę i zacznie bić się z myślami, czy powinien powiedzieć jej o romansie z Alicją. Lata temu był związany z matką Jagody, ale to trwało krótko, a kobieta wyjechała i przestali mieć jakikolwiek kontakt. Staszek nie wie, że Jagoda od jakiegoś czasu węszy i myśli, że to właśnie on może być jej tatą. Popławski i siostrzenica Modrego będą mieli chwilę do rozmowy, kiedy policjant natknie się na nią, czekając na Krysię (Dorota Chotecka-Pazura). Postanowi wykorzystać okazję i wziąć ją pod włos.

- Czekam jeszcze na Krysię, bo poszła tu obok kupić gazety - zagai Staszek w 1709 odcinku "M jak miłość", byle tylko jakoś zacząć rozmowę. - Wiem, wiem... Wy młodzi to wiadomości czytacie w Internecie, ale my wolimy jeszcze drukowany papier. Różnica pokoleń, daje znać o sobie - będzie plótł Staszek, a Jagoda zawstydzi się, bo przecież podejrzewa go o ojcostwo, ale nie ma odwagi szczerze z nim porozmawiać. Będzie chciał zobaczyć, jak siostrzenica Modrego zareaguje na pewną informację.

- Bardzo mi pani kogoś przypomina - rzuci wreszcie Staszek, ale nie poda szczegółów. - Bardzo, naprawdę... - doda tajemniczo i nie powie na głos, że chodzi o Alicję, matkę młodej kobiety. Zobaczy, że Jagoda bardzo zainteresuje się tematem. Jak już odważy się odezwać, Krysia wróci z sklepu i przerwie rozmowę. 

Staszek nie powie Jagodzie o Alicji w 1709 odcinku "M jak miłość" i zbagatelizuje romans przed Krysią 

Nieco później w 1709 odcinku "M jak miłość" Popławski wyzna wreszcie Krysi, ze lata temu spotykał się z Alicją. Uzna jednak, że to nic takiego, że chyba nie ma sensu mówić Jagodzie o romansie z jej matką. Krysia zauważy jednak, że maż jest dziwnie przygnębiony. 

- Cały dzień jesteś jakiś taki zamyślony - zauważy Krysia w 1709 odcinku "M jak miłość". - To dzisiejsze spotkanie z Jagodą przypomniało mi stare czasy - przyzna Staszek. - Chyba ci nie mówiłem, ale mama Jagody, Alicja, my byliśmy kiedyś razem. Dawne czasy. To już nie historia tylko prehistoria. Jagoda jest niezwykle podobna do Alicji - wyzna Popławski, a Krysia zainteresuje się, czy siostrzenica Modrego w ogóle wie, że on i Alicja mieli romans. Staszek wyjdzie z przekonania, że moda kobieta pewnie nie ma o tym pojęcia. Bardzo się myli. - (...) Alicja wyjechała, związała się z kimś innym, nie mieliśmy potem kontaktu - wyzna szczegóły Popławski. Może jednak powinien zmienić zdanie i wyjaśnić sytuację. 

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze