M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Seks Marysi i Artura na zgodę po aferze w domu Mostowiaków - ZDJĘCIA

2023-02-13 12:48

W 1709 odcinku "M jak miłość" Rogowscy przeżyją upojne chwile i pogodzą się w łóżku, ale zanim to nastąpi, czeka ich nie lada wyzwanie. W rodzinnym domu Mostowiaków dojdzie do spotkania Marysi (Małgorzata Pieńkowska), Artura (Robert Moskwa), Mai (Ewa Tucholska) i Tomasza (Mateusz Dewera). Plan będzie taki, by na nowo połączyć przyjaciółkę Marysi z jej dawną miłością. Chociaż na początku w 1709 odcinku "M jak miłość" będzie miło, wieczór zamieni się w koszmar. Artur kolejny raz wypomni żonie, że wtrąca się w nieswoje sprawy, ale po aferze przyjdzie czas na pogodzenie się w łóżku.

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W małżeństwie Rogowskich wiele się dzieje i to nie tylko za sprawą intryg cwanej Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth), która regularnie dokucza Marysi. W 1709 odcinku "M jak miłość" Marysia wymyśli kolację dla przyjaciół, która ma być pretekstem do połączenia Mai i Tomasza, jej wielkiej miłości sprzed lat. Artur już niejednokrotnie sugerował, że żona za bardzo angażuje się w sprawy innych i nie zawsze dobrze to wychodzi. Niemniej jednak, kolacja się odbędzie i zacznie się całkiem miło, ale niestety potem okaże się, że nie wszystko toczy się po myśli gospodyni. 

Maja i Tomasz tworzyli kiedyś piękną parę, ale uczucie nie przetrwało próby czasu. Tomasz stawi się u Rogowskich z kwiatami, zaczną się rozmowy, aż w pewnym momencie para wypomni sobie błędy z przeszłości i zrobi się mocno nieprzyjemnie. Mężczyzna opowie o swoim wyjeździe do Holandii i to da zapalnik Ewie. -  I co, pewnie zadomowiłeś się tam i poznałeś jakąś piękną panią z Holandii? - przyczepi się kobieta w 1709 odcinku "M jak miłość".

- Tak się składa, że długo nie mogłem zapomnieć o pewnej pięknej pani z Polski... - wyzna Tomasz, ale nie powstrzyma się od dalszego komentarza. - Która złamała mi serce - rzuci. - Której ty złamałeś serce - oburzy się Maja. - To ty pierwsza podjęłaś decyzję o wyjeździe na studia do innego miasta - wypomni Tomasz. - A potem zostawiłaś mnie dla jakiegoś chłoptasia! - doda z urazą. - No i znowu to samo... Ja te imprezę pamiętam zupełnie inaczej! (...) To ty wyszedłeś pierwszy i zostawiłeś mnie z kolegą! Samą! - zezłości się Ewa i afera rozkręci się na całego. Po jeszcze kilku ostrych zdaniach, przyjaciółka Marysi opuści dom Mostowiaków, a Rogowscy zakończą kolację z kwaśnymi minami.

Seks na zgodę Artura i Marysi w 1709 odcinku "M jak miłość"

Afera między Mają a Tomaszem popsuje humory, a kiedy w 1709 odcinku "M jak miłość" położą się spać, sytuacja diametralnie się zmieni. - Rozumiem, że królowa romansów da sobie ze swataniem raz na zawsze spokój? - zaczepnie zauważy Artur, ale w tym momencie Marysia dostanie smsa od Ewy. Przyjaciółka podziękuje jej za wieczór i wyjaśni się, że po wyjściu od Rogowskich, Maja i Tomasz raz jeszcze porozmawiali, wyjaśnili sobie wszystko i dogadali się. Rogowska z wyższością spojrzy na męża. - I co? Głupio? - zapyta się żartem Marysia. - Moja królowo! Przepraszam cię z całego serca, wybacz mi, wybacz! - zażartuje Rogowski i zacznie dobierać się do żony. Wieczór pełen emocji, zakończy namiętny seks w łóżku.

M jak miłość. Marysia ujawni Arturowi sposób na dobry nastrój! Kryzys Rogowskich to już przeszłość, więc teraz zajmie się nowym romansem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze